24.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Türk Kripto Para Veri Paylaşım Sitesi: 21 Milyon

Türk Kripto Para Veri Paylaşım Sitesi: 21 Milyon

İçindekiler

Şu anda hem uluslararası hem ulusal anlamda oldukça fazla kripto para borsası mevcut ve bu borsaların hepsinin ayrı ayrı takip edilmesi oldukça zor olabiliyor. Ayrıca 19.6000’ün üzerinde kripto para birimi de bulunuyor ve kripto paralarla ilgili verilerin güncel olarak takip edilmesi de çok ciddi zaman alabiliyor. 21Milyon adlı platform, Türkiye’de bulunan kripto para borsalarını ve tüm kripto para paritelerini tek bir çatı altında toplayarak kripto para piyasalarıyla ilgili verileri anlık olarak takip edilebilmesine imkan tanıyor.

21 Milyon Nedir?

Bir veri sağlayıcısı olarak tanımlayabileceğimiz 21 Milyon.com Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsaları ve bu platformlarda listelenen kripto para birimleri hakkında canlı bilgileri kullanıcıları ile paylaşıyor.

Elde edilen bilgilere göre kullanıcılar, borsaları karşılaştırmak istediğinde 21 Milyon puanına göre, parite sayısına göre, 24 saatlik son işlem hacmine göre, yorumlara göre, açıldığı tarihe göre verileri görebiliyor ve şu anda 8 kripto para borsası hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliyor.

21 milyon kripto sitesi

Ayrıca 21 Milyon’da fiyatlar Türk Lirası üzerinden kullanıcılar ile paylaşılıyor. Bu da kripto para birimlerini TL bazında takip etmek isteyen yatırımcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Çünkü benzer platformlar genellikle dolar bazında veri sağlıyor ve bu da TL takibinde çeşitli sorunların yaşanmasına ve zaman kaybı olmasına sebep olabiliyor. 21 Milyon böylece bir problemi daha çözmüş oluyor.

21 Milyon’un Avantajları

21 Milyon kullanıcıları gündemi de platform üzerinden takip edebiliyor. Haberler sekmesinden gündem ile ilgili önemli başlıklara ve son dakika gelişmelere ulaşılabilir. Ayrıca yeni yayınlanan haberler ana sayfaya canlı olarak düşüyor.

Bunlara ek olarak 21 Milyon platformunda Türk borsalarında işlem gören tüm kripto paralar ve bunlarla ilgili bilgilerin yanı sıra 1/7/30 günlük sürelerle kazandıran ve kaybettiren kripto paraların verilerine ulaşılabiliyor. Türkiye’deki kripto paralar sekmesinde şu anda 210 adet kripto para bulunuyor. Bu kripto paralar arasında; Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Bittorrent (BTT) gibi birçok kripto para yer alıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ