24.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Web Tasarım’da Fayda Odaklı Hizmet Anlayışı

Web Tasarım’da Fayda Odaklı Hizmet Anlayışı

İstanbul’da web tasarım sektöründe hizmet veren, “Fayda Odaklı Hizmet” politikası ile firmaların markalarına değer katan Kanyon Bilişim 15 yılda 1560 projeye imza attı. Web tasarım ve yazılım, marka tasarımı, dijital pazarlama alanlarında verdiği hizmetleri ile Türkiye’de, İngiltere’de, Almanya’da ve İsviçre’deki müşterilerinin internetteki varlığına sihirli dokunuşlar yaparak büyük faydalar sağladı.

Pandeminin etkisiyle 2020 yılında internet kullanımının uçuşa geçmesiyle birlikte, ihtiyaçların fiziki mağazalar yerine firmaların internet sitelerinden talep edilmesi tüm Dünya’da firmaların internet sitesi ve sosyal medya ihtiyaçlarını arttırdı. Firmalarını, ürünlerini veya hizmetlerini etkileyici ve tekrar eden tanıtım reklamları ile müşterilerine ulaştırmanın verimliliği firmaların cirolarına büyük katkı sağladı.

Son 5 yıldır firmalar internetteki ürün ve hizmet tanıtımları için dijital pazarlama yöntemini tercih ediyor ve bu alanda gerçekten fayda odaklı hizmet veren profesyonel web tasarım ajansı bulmakta zorlanıyorlar.

webtasarim hareketi

Kanyon Bilişim Ekibi;

Biz markalarımız için her zaman etkileyici, kullanışlı ve fayda odaklı modern tanıtım stratejileri üretiyoruz. Dijital pazarlama yaparken bir ürün veya hizmeti satmaktan daha çok görsel şovlar ile varsa ihtiyaç hissini tetikliyoruz. Yaptığımız tanıtım ile ürün veya hizmeti akla kazımayı hedefliyoruz ki bunu genelde başarıyoruz.

Müşterilerimizin bizi yeniden tercih etmesinin ve bize referans olarak tavsiye etmesinin en büyük sebebi “fayda odaklı hizmet” politikamızdır. Başarımızı; ekibimizin genç ve dinamik olmasının yanı sıra müşterimize faydalı olmayı prensip edinmiş olmamıza borçluyuz.

Projelerimizde hizmet verdiğimiz markalar için faydalı işler üretmekle birlikte ülkemiz için de katkı sağlayan, Türk firmalarımızın ürün ve hizmet ihracatını arttıran projeler üretmek bizi mutlu ediyor.

2021 yılı sonlarında Avrupa ülkelerinin sanayi sektöründe Çin’den Türkiye’ye yönelmesiyle sanayi sektöründeki ihracat hızla büyümeye başladı. AR-GE araştırmalarımızı başlatarak sanayi sektöründe yıllardır faaliyet gösteren çoğu firmanın, web sitesi ya da bir logo tasarımı dahi olmadığını analiz ettik. İnternetin gücünü aktif olarak kullanmayan ve markalaşmaya ihtiyacı olan köklü firmalar ile irtibat kurduk. Şimdi Türkiye’deki Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın internette birer yıldız gibi parlayarak ürün ve hizmetlerini Dünya’ya tanıtmak için “Harekete Geçme Vakti” dedik ve çalışmalara başladık.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ