21.09.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Pancar ile Toksin Atma Kürü

İnsan vücudu içinde görülmeyen fakat vücudunda gezinen o kadar çok parazit vardır ki bunların vücudunuzda yaşadığınızı bilseniz uyku uyumakta zorluk çekersiniz.

Pancar ile Toksin Atma Kürü

İnsan vücudu içinde görülmeyen fakat vücudunda gezinen o kadar çok parazit vardır ki bunların vücudunuzda yaşadığınızı bilseniz uyku uyumakta zorluk çekersiniz. Bu parazit ve kurtçuklar gerçektende vücudumuzun değişik bölgelerine yerleşerek orada yuvalanır ve bizim bütün enerjimizi yavaşa yavaş emerler. Bu parazit ve kurtçukların oralara yerleşmesinin nedenlerine gelince çok çeşitli olmaktadır. Öncelikle sağlıksız beslenme buna neden olur. Sağlıksız besinler ile beslenme alışkanlığı nedeni ile kurtçuklar vücudumuzda öbeklenir ve orayı kendi yaşam alanları seçerler. Bu neden ile beslenme alışkanlıkları onların yerleşmesine izin vermeyecek gıdalardan oluşmalıdır. Eğer yanlış beslenme ile vücudumuz parazit ve kurtçuk dolu ise yapılacak ilk iş onları oradan atacak kür uygulaması yapmaktır. Bu kür uygulaması ile aynı zamanda vücudumuzda ki toksinlerden de kurtulacağımız gibi 7 gün içinde 10 yaş gençleşmek mümkün olacaktır.

Toksin ve parazitlerden kurtulmak için öncelikle hazır bulundurulması gereken malzemeler şunlardır. 1 adet pancar, 2 adet orta büyüklükte havuç., bir adet sarı elma ve yeşil de olabilir yumruk büyüklüğünde olmasına dikkat edin, 15-20 adet sapları ile birlikte maydanoz, bunları katı meyve sıkacağında sıkarak suyunu bir kaba boşaltıyoruz. 7 gün boyunca sabahları aç karnına kahvaltıdan en az yarım saat önce içiyoruz. Bardağın içine yarım kaşık zeytinyağı ilave ederseniz emilimi daha hızlı olacağından faydası da hızlı gerçekleşecektir. Bir de ilave etmemiz gereken şey maydanozun yerine her gün bir değişik yeşillik ilave ediniz. Tere otu, ıspanak gibi yeşillikler ile 7 günü böyle tamamlayın. Bu 7 gün boyunca hayvansal gıdalar tüketmemelisiniz. 7 gün sonunda kür bitiminde limon ve zeytinyağı ile kürü tamamlıyorsunuz. Bir bardağın içine yarım bardak limon suyu yarım bardak zeytinyağı yeterlidir. Kürün bittiği gece yatar iken içmeniz daha doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Güneş Çarpması ve Kişi Üzerindeki Etkileri başlıklı makalemizde sağlık ve sağlık haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ