22.10.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Anlık Borsa Takibi

Anlık Borsa Takibi

Anlık borsa takibi sayesinde finans piyasasındaki fiyatları anında takip edebilir; gelişmelerin yansımasını görüntüleyebilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen ve güncel olarak yansıtılan veriler sayesinde yatırım aksiyonu alabilir; piyasayı yakından takip edebilirsiniz.

Mobil cihazlar ya da bilgisayar üzerinden sürekli piyasa ile bağlantıda kalmanızı sağlayan ve canlı borsa grafikleri sayesinde değişen fiyatlardan haberdar olmanızı sağlayan borsa.net, anlık işlem verilerinin bulunduğu sekmeler ile; güncel hisse fiyatları ve geçmiş işlem hacmi verileri gibi bir takım verileri sunmaktadır.

Borsa Takip

Borsa takip yapmanıza olanak sağlayan sitenin, aynı zamanda en büyük artısı ise farklı bir internet sitesine giriş yapmanıza gerek kalmadan tüm bilgileri size sunmasıdır.

Borsa takibi yapmak istediğiniz sayfada;

  1. Bist 100
  2. Bist 50
  3. Bist 30

Verilerinin tamamı yer almaktadır. Bunun yanı sıra, ilgili hisse senedinin geçmiş yıllara ait verilerini de tek sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

En çok kazandıran hisseler ve en çok kaybettiren hisseleri analiz edebileceğiniz sitede, aynı zamanda kripto para takip ekranı da bulunmaktadır.

Dünya üzerinde yer alan tüm borsalara dair anlık veri alabileceğiniz; güvenli bir şekilde yatırım yapmanıza olanak tanıyan site; borsa takip konusunda oldukça güvenilir verilere sahiptir.

Canlı Borsa

Anlık Borsa Takibi

BIST’ın mesai saatleri içerisinde paylaşılan tüm hisse senedi değer güncellemeleri; site tarafından anlık biçimde takip edilebilir ve değerler hakkında bilgi alabilirsiniz. Borsadaki hisselerin 24 saat içerisindeki değişim oranını, hacmini ve alış – satış fiyatlarını da aynı ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz herhangi bir hissenin üzerine tıklayarak; öz sermayesinden günlük taban ve tavan oranlarına göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Temettü miktarına ve halka açıklık oranını da aynı ekran üzerinden inceleyebilir – takip edebilirsiniz.

Borsa.net’in canlı borsa ekranı; Borsa İstanbul tarafından açıklanan ve bildirilen rakamları maksimum hızda ziyaretçilere ulaştırmak için optimize edilmiştir. Şirketlerin anlık olarak paylaştığı verilere özel sayfalar; canlı borsa grafiği ile desteklenip ziyaretçilere ulaştırılmaktadır.

Yayımlanan verilerin tamamı Borsa İstanbul kaynaklı olup; günceldir. Belirli aralıklarla yenilenen veriler, tüm borsa ve emtia unsurları için geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır? başlıklı makalemizde diş sağlığı, implant ve implant fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ