08.12.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Türkiye’nin Havalimanı Transfer Firması

Türkiye’nin Havalimanı Transfer Firması

Air Transfer Lines Havalimanı ve Otel Transferleri konusunda tecrübeli ekibi ve teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de 12, Dünya genelinde ise 32’ye yakın şehirde havalimanı transfer hizmeti veriyor.

Air Transfer Lines Havalimanı ve Otel Transferleri konusunda tecrübeli ekibi, deneyimli sürücüleri ve teknolojik alt yapısı ile birlikte Türkiye’de 12, Dünya genelinde ise 32’ye yakın şehirde havalimanı transfer hizmeti veriyor.

Güvenlik ve Hijyen kurallarının öneminin arttığı bu dönemde, rezervasyon sistemi ile beraber gecikme ve ulaşım sorunlarının olmadığı ve mükemmel bir seyahat başlangıcı oluşturan en iyi yol havalimanı transfer hizmeti almak olacaktır.

Resim1 - Türkiye’nin Havalimanı Transfer Firması Bilgi ve Haber

Air Transfer Lines profesyonel ekibi ve her yolculuktan sonra dezenfekte edilen VİP araçları ile başta İstanbul havalimanı transfer olmak üzere Anraka, İzmir, Muğla, Antalya, Trabzon, Ordu, Kayseri, Nevşehir, Samsun ve Bursa’da güvenli ve ekonomik ulaşım imkanı sağlıyor.

Hemen rezervasyon yapmak için, www.airtransferlines.com sitesini ziyaret edebilir veya 0850 885 01 04 numaralı iletişim hatlarını arayabilirsiniz.

Air Transfer Lines, Türk Hava Yolları Miles & Smiles program ortaklığı sayesinde her transfer işleminde mil puan kazandırıyor !

Air Transfer Lines Kazandırıyor!

Türk Hava Yolları Miles & Smiles program ortağı olan Air Transfer Lines ile yapacağınız her transfer işlemin de 1 TL harcamanıza uçuşlar da kullanabileceğiniz 3 Mil puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Firmanın partner uygulaması ile otel konaklamasından hediyelik eşyaya, giyimden restoranta kadar çeşitli firmalar da indirimden de faydalanabilirsiniz.

Size Özel Hizmet Anlayışı

Air Transfer Lines ile yapacağınız transfer hizmetlerinde rezervasyon başlangıcından seyahatinizin son anına kadar mükemmel bir hizmet alırsınız. Transfer saatinizden 12 saat önce sürücünüz ve aracınız belirlenir ve size mail olarak gönderilir. Yine sürücünüz sizi almak için hareket ettiğinde hazırlanmanız için bir mail daha gönderilir. Bu arada araca bindiğinizde ve indiğiniz de ise Air Tranfer Lines operasyon merkezi sürekli olarak bu adımları takip etmekte ve memnuniyetiniz için sürekli sürücü ile iletişim halinde kalmaktadır.

Bütünleyici hizmet kapsamında firmanın sunduğu hizmetlerin en önemlilerinden ve diğer firmalardan ayrılan özelliklerinden biri ise “HABERİM OLSUN”  uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde sevdiklerinizin bütün seyahat adımlarından haberdar olabilirsiniz. Rezervasyon anında sisteme gireceğiniz 2. Bir mail adresine araca bindiğiniz ve dilediğiniz konuma ulaştığınız da bu bilgiler otomatik olarak iletilmektedir. Sizler de Havalimanı transfer işlemlerinde güvenle tercih edebilir, avantajlı fiyatlar ile vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ