13.07.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Sivas’ta Oto Yağ Değişimi ve Bakım Hizmetlerinde Kampanya

<strong data-lazy-src=

Sivas’ta bir otomobil servisi olan Öz Huzur Oto son kampanyaları kapsamında, periyodik bakım ve araç tamir işlemleri için vatandaşlara %30 indirim sağlayacağını duyurdu.

Müşterileri için sunduğu bu kampanya ile birlikte, araçları arıza yapan veya uzun yol sonrası bakıma ihtiyaç duyan vatandaşlar bir nebze de olsa rahatlayacak. Öz Huzur Oto aynı zamanda dünya genelinde en önde gelen markaların motor yağı çeşitlerini de ürün yelpazesinde bulunduruyor. Bu markalar arasında Petronas, Castrol ve LiquiMoly gibi büyük markalar mevcut. Müşteriler, tercih ettikleri markayı seçerek araçları için en uygun motor yağını rahatlıkla bulabilirler.

Müşteriler, araçlarına gerekli bakımı yaparak yol güvenliğini arttırırken, aynı zamanda tasarruf etme imkanı elde ediyorlar. Öz Huzur Oto’nun sunduğu bu kampanya, araç sahipleri için büyük bir fırsat olabilir.

Periyodik Bakım Neden Gereklidir?

Araçlarınızın belirli aralıklarla yağ, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi gibi parçalarının yenisi ile değiştirilerek periyodik bakıma girmesi gerekmektedir. Bu bakım 10 bin ila 15 bin km arasında araçtan araca değişmektedir. Periyodik bakım ile aracınızın diğer parçalarına minimum yıpranma olmasını sağlamak amaçlı yapılmaktadır.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, aracınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için önemli bir hizmettir. Öz Huzur Oto, araç sahiplerine bu konuda kapsamlı bir hizmet sunmakta. Bir periyodik bakım esnasında, yağ değişimi, filtre değişimi, fren balata değişimi, antifriz seviyesinin kontrolü, lastik basıncı kontrolü ve birçok diğer hizmet gerçekleştirilmektedir.

Aracınızın Bakımlarını İhmal Etmeyin, Uzun Vadede Kazançlı Çıkın

Firma, müşterilerine yüksek kaliteli malzemeler ve yedek parçalar kullanarak hizmet vermektedir. Böylece, araçlarınızın performansı ve dayanıklılığı artar. Öz Huzur Oto’nun uzman teknisyenleri, Sivas Oto Yağ Değişimi alanında ciddi müşteri kitlesine sahip olduklarını, zorlaşan ekonomik koşullarda yaptıkları indirimlerle vatandaşları bir nebze olsun rahatlatmak, bir yandan da müşteri kitlesini daha da arttırmak istediklerini belirtiyor. Eğer aracınızın bakımı ve onarımı konusunda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, Sivas’ta alanında uzman Öz Huzur Oto – Sivas Oto Tamir servisini tercih edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ