21.05.2022 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

İnternette İş Kuracaklara 5 Önemli İpucu

İnternette İş Kuracaklara 5 Önemli İpucu. Sıfırdan kendi işini kurmak, yeni bir iş kurmak istiyorum ne yapmalıyım?

İnternette İş Kuracaklara 5 Önemli İpucu

İnternette İş Kuracaklara 5 Önemli İpucu. Sıfırdan kendi işini kurmak, yeni bir kurmak istiyorum ne yapmalıyım?

1. Cesur olun: İflas etmek, vergi borçları altında ezilmek… Normal işletmelerin tersine ortaya koyduklarınız ve olası riskleriniz çok daha masumane. Öyleyse farklı olmanızı sağlayacak cesaret, inat ve özgürlük kararlarınızı yönlendirsin. Korkmayın!

2. Kendinize güvenin: Önce SİZ kendinize inanın. Fikrinizi ya da malınızı pazarlamak için çalınmadık kapı bırakmayın. Sıkıcı iş toplantıları ile gerilmeniz de gerekmeyecek. İnternet size çok daha esnek iş görüşmesi modelleri sağlayabilir.

3. Önce ödesinler: Bırakın, stoklu çalışmak toptancıların prensibi olarak kalsın. Siz henüz sipariş edilmemiş malı satın almayın ya da üretmeyin. Böylece pazarda beğenilmeyecek bir ürüne para yatırmaktan da, gereksiz borçlanmaktan da kurtulmuş olacaksınız. Teslim süresi de sandığınız kadar uzamayacak…

4. Müşteri hediyeyi sever: Teslim sürecinde müşterinize tatlı bir sürpriz yapmak her zaman memnuniyeti arttırır. Satın alma sırasında belirtilmemiş küçük bir hediye ya da güzel bir kart ürününüzün marka olmasında size yardım edecektir.

5. Küçük şirketler güçlü ağlara dönüşebilir: İnternette faaliyet gösteren şirketlerle teslimat, ulaşım, reklam gibi konularda tatlı işbirlikleri içine girmek sizleri rahatlatır ve geliştirir. Özellikle birbirini tamamlayan ürün veya hizmetler sunan şirketlerin birliktelikleri, çok güçlü bir organizasyonun doğmasını sağlayabilir.

Bir önceki yazımız olan Tropik Meyveler Nasıl Yenmeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ