24.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

İçindekiler

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, teknolojik yöntem ve yenilikçi hizmet anlayışıyla oto ekspertiz çalışmaları yapan bir firmadır. Profesyonel adımlar dahilinde gerçekleştirilen hizmet sayesinde aracın mevcut durumu hakkında bilgi verilmektedir. Araçtaki kaza-hasar durumları, gelişmiş teknolojik cihazlarla belirlenmekte ve yapılan işlemler sonucunda ekspertiz raporu oluşturulur. Kurumsal hizmet anlayışıyla gerçekleştirilen uygulamalar sonucunda hata payına yer verilmeden aracın durumu belirlenmektedir.

Kurumsal Oto Ekspertiz Hizmetleri

Kurumsal oto ekspertiz hizmetleri, aracın durumunun profesyonel şekilde belirlenmesini sağlamaktadır. Uzman bir ekip tarafından sunulan hizmetler şu şekildedir:

  • Yanal Kayma Testi
  • Motor Performans Testi
  • Fren Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Kaput İçi Mekanik Kontroller
  • Lift Kontrolleri
  • OBD Elektronik Kontroller
  • KM Sorgusu ve Tramer Sorgusu
  • Silindir Kapak Conta Testi

Her bir uygulama, oldukça titiz bir şekilde yapılır. Uzman kontrolleriyle yapılan işlemler sonucunda aracın durumu belirlenerek ekspertiz raporu oluşturulur ve müşteriye bilgi verilir.

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz Şubeleri

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz tarafından sunulan kurumsal oto ekspertiz hizmeti, pek çok şubede aynı kalitede sürdürülmektedir. İstanbul, Antalya, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Trabzon, Manisa, Kocaeli; oto ekspertiz hizmetinin verildiği illerdir.

Zeytinburnu Oto Ekspertiz Merkezi İstanbul sınırları içerisinde yer alır. Uzman ekip, yenilikçi ve teknolojik hizmet anlayışıyla aracın mevcut durumu belirlenir. Duble kontrol sistemiyle aracın durumu hatasız bir şekilde tespit edilerek müşteriye bilgi verilir.

Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz Bayilik

Hospitacar Yetkili Ekspertiz, bayilik hizmetleri de vermektedir. Profesyonel ve sistemli oto ekspertiz hizmetleri, bayilik çalışmalarıyla Türkiye’nin her noktasına ulaştırılabilmektedir. Hospitacar Oto Ekspertiz Bayilik işlemleri için firmanın web sitesinde bulunan bayilik formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir.

Daha fazla bilgi için Hospitacar yetkili isimleriyle görüşülebilmekte olup bu sayede bayilikle daha geniş bilgi sahibi olunabilmektedir. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi sonrasında bayilik verilecek lokasyon yerinde incelenir. Ardından bölgenin iş potansiyeli ile ilgili fizibilite çalışmaları yapılır. Ödeme ve finansman seçenekleri belirlenerek aday için öngörü oluşturulur. Son aşama ise personeleğitim sürecidir. Bayilik alınarak kurumsal oto ekspertiz hizmetleri çok daha geniş bir bölgeye ulaştırılabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ