14.07.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Evinizin Havasını Değiştirin

Evinizin Havasını Değiştirin

Evinizin havasını değiştirin Klasik tarz Dekorasyon modern Dekorasyondan hoşlanmayanlar için başka bir alternatif olabilmektedir. Modern Dekorasyonun sade stilinden farklı olarak daha abartılı ve süslü olan bu dekorasyon türü gösterişli dekorasyonları sevenlerin ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır.

Genellikle daha ağır bir görünüme sahip olan klasik tarz dekorasyon; süslemeler, gömme dolaplar ve kitaplıklar gibi pek çok öğe ile bir bütün oluşturmuştur. Yoğun ağaç kullanılan bu dekorasyon türü evin her bölgesinde bulunan abartılı süslemeler ile bezenmiştir. Bu dekorasyon yapımı için pahalı ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Geleneksel dekorasyon türünde şıklık ve ağırbaşlılık ön plandadır. Evin her yerinde kaliteli bir işçilik göze çarpmaktadır. Evin içerisinde şıklık ve zarafeti anımsatan lüks ve pahalı kumaşlar kullanılarak mekanınızı zenginleştirebilirsiniz. Bu dekorasyon türünde duvar süsleme ön plan da tutulmaktadır. Evinizin havasını değiştirin Yağlı boyalı resimler ile tamamlanan bu dekorasyon türü ile evinizde geleneksel dekorasyon tam anlamıyla oluşturulacaktır.

Evinizin Havasını Değiştirin

Klasik tarz dekorasyon, mobilyalarda kullanılan keskin köşelerinden çok yuvarlatılmış köşeleri ve dikey çizgileri ile evinize egzotik bir hava verecektir. Evinizin havasını değiştirin yenilenin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ