14.07.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

En İyi Kurumsal Hediye Fikirleri

En İyi Kurumsal Hediye Fikirleri

İçindekiler

Kurumsal hediye, bir şirketin müşterilerine, çalışanlarına veya iş ortaklarına verdiği herhangi bir hediye olarak ifade edilebilir. Özellikle çalışanlarını takdir etmek, değerli hissettirmek ve motive etmek isteyen işverenler faydalandıkları kurumsal hediye fikirleri ile daha güçlü bağlar kurabilirler.

En İyi Kurumsal Hediye Fikirleri

Şirketlerin, özel günlerde veya motivasyon amaçlı gönderebilecekleri çok sayıda kurumsal hediye seçeneği vardır. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden kaliteli ve şık tasarımlara sahip hediyeler hakkında fikir verecek bazı öneriler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yeni başlayan çalışanlara yönelik akılda kalıcı hoş bir karşılama için fincan, ajanda, kalem ve kahve gibi içeriklere sahip olan yeni iş hediyesi kutuları arasından bir seçim yapılabilir.
  • Terfi eden veya işe geri dönen ekip arkadaşları için isme özel kişiselleştirilmiş dekorasyon ve kırtasiye ürünlerinden oluşan bir kurumsal hediye kutusu takdim edilebilir.
  • İş ortakları ve mükellefler için kurumsal kimliği yansıtan çikolata, kurabiye, dolma kalem, kahve ve dekoratif ürünlerden oluşan hediye kutuları tercih edilebilir.

Kişisel etkinlikler, şirket etkinlikleri veya özel takdir amacıyla termos, French press, matara, kupa gibi ürünlerle bitki çayı ve kahve seçenekleri birleştirilerek kişisel zevke yönelik özel kutular yaratılabilir.

kurumsal-hediye

Kurumsal Hediyeler Kimlere Alınabilir?

Kurumsal hediyeler her türlü iş ilişkisini geliştirmek ve mevcut bağları güçlendirmek için tercih edilebilir. Özel günlerde veya verimlilik ve motivasyonu artırmak amaçlı çalışanlara; pazarlama ilişkilerini ilerletmek için müşterilere, şirketler arası bağı canlı tutmak için veya sadakat göstergesi olarak ise iş ortaklarına ve mükelleflere kurumsal hediye takdim edilebilir.

Kurumsal Hediye Kutusu Nasıl Olmalıdır?

Tüm kurumsal hediyeler profesyonel sınırları koruyan nitelikte olmalıdır. Ayrıca taraflar arasındaki ilişkiyi yansıtacak ölçüde hem genel hem de kişisel olabilen seçimlerden oluşmalıdır. Çalışanlara veya ortaklara yönelik olmasına göre de kurumsal hediye kutusu içeriği farklılık gösterebilir. Zengin ve kaliteli Kutu Delisi kurumsal hediye seçeneklerine göz atabilir, dilediğiniz içeriklere sahip kurumsal kimlikte özel ve kişiselleştirilmiş hediye kutuları yaratabilirsiniz.

Kurumsal Hediyenin Önemi Nedir?

Çalışanlar açısından kurumsal hediyeler, işveren tarafından değer verildiğini hissettiren birer iyi niyet göstergesi olarak kabul edilir. Takıma aidiyet duygusunu geliştiren hediyeler, ileriye dönük verimliliği artırıcı etki de yaratırlar. Müşterilere gönderilen kurumsal kimlikli hediyeler markanın değerini göstermek ve bilinirliği artırmak açısından oldukça etkilidir. Kurumsal hediye fikirleri iş ortakları arasında ise sadakat, güven ve samimiyeti güçlendiren birçok olumlu sonuç doğurur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ