21.05.2022 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Zeki Bir Kadınla Beraber Olduğunuzun 10 Belirtisi

Zeki Bir Kadınla Beraber Olduğunuzun 10 Belirtisi. Zeki bir kadını kadını elde etmek ve yönetmek her erkeğin sahip olmadığı yetenek gibi zeki ve başarılı bir kadının birlikteliğinin olmaması gerçekten şaşırılacak bir durum olup erkek için de aynı becerilerin geçerli olup yalnız kadında bu durum erkeğe göre daha önemlidir.

Zeki Bir Kadınla Beraber Olduğunuzun 10 Belirtisi

Zeki Bir Kadınla Beraber Olduğunuzun 10 Belirtisi. Zeki bir kadını kadını elde etmek ve yönetmek her erkeğin sahip olmadığı yetenek gibi zeki ve başarılı bir kadının birlikteliğinin olmaması gerçekten şaşırılacak bir durum olup erkek için de aynı becerilerin geçerli olup yalnız kadında bu durum erkeğe göre daha önemlidir.

Kendine güvenen, sağlam karakterli ve zeki bir kadınla birlikte olmak bir erkek açısından erkeğin güvenini kırabilir kafasında şüpheler oluşabilir tabi erkek ilişkide baskın değilse bu güvensizliği erkeğin gözünün korkması deyimiyle açıklayabiliriz. Eğer sizde böyle bir kadınla ile birlikte iseniz ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Peki zeki bir kadınla beraber olduğunuzun 10 belirtisi nedir?

1. Yalnız Kalmaktan Korkmazlar

Zeki bir kadının etrafındakilere duyumlara sağır olduğunu söyleyebiliriz. Buda onu yalnızken savaşmayı öğrenmesinden gelmektedir. Kendine güvenleri sonsuz olduğu için hayattan beklentileri ve kendinden gelen beklentileri oldukça fazladır. Hedeflerini gerçekleştirebilmek için bunların farkında olduğundan korkmadan kendi işlerini kendileri halledebilir ve farklılık yaratmayı hedef edinirler.

2. Ne İstediklerini Çok İyi Bilirler

Ne istediklerini çok iyi bilirler ve hedeflerini belirleyip o yönde ilerleyerek doğru bildiklerinden şaşmazlar. Tabi ki karşı cinsinden de istediği listeye bakmak gerekirse diğer kadınlara göre çok uzun bir liste olduğunu söyleyebiliriz. Dar düşünceli olmayıp geniş ve ince düşünmektedirler. Sırf biriyle birlikte olmak için o kişiyi seçmezler daha önce dediğimiz gibi geniş bir listesi vardır biriyle birlikte olmaları için.

3. Biriyle Birlikte Olmak İçin Başkasına İhtiyaç Duymaz

Günümüzde bu şekilde “Mantık Evliliği” dediğimiz düşüncede olan kadınlar bulunmaktadır. Zeki kadınlar kendi yaşamını kurmak için başka birine maddi olarak bağlı olmak zorunda değildir ve hiç bir zaman kabullenmek istemeyip kendi statüsünde gelişip kazanmak ister.

4. Her gün Görüşmek Durumunda Hissetmezler

Her insanın kendine göre sorumlulukları bulunmaktadır. Hayatı daha “sık eleyip ince dokumak” deyiminden yola çıkarsak titizdirler sorumlulukları konusunda. Zeki bir kadın için sorumluluklarının farkında olması önemlidir ve bunlar daha öncelik taşımaktadır onun için bu yüzden her dakika yanında olup olmaması onun için çok önemli değildir. Zamanını kariyer, aile ve arkadaş konusunda iyi ayıran bir kadın bu dengeleri çok iyi belirler.

5. Her İlişkinin Bitebileceğini Göz Önünde Bulundurur

Böyle kadınlar için her ilişkinin bitebileceği ihtimalini düşünmek oldukça basittir. “Hayırlısı Olsun” cümlesinin altında aslında fikirleri ile uyuşmayan kişiyle ileride problemden yaşamaktansa daha iyi olacağının düşüncesindedir. Her zaman olaylara pozitif yaklaşıp gerçekçi düşünmeyi iyi bilirler. Fikirlerinin ortak olmasından emin olmak isteyip doğru insanı seçmek isterler.

6. Dış Görünüşten Çok Kişisel Özelliklerine Önem Verir

Birinden hoşlanarak önce onun kişisel görünümünden etkinlendiğini söyler ve daha sonrasında bunun zamanla bitebileceğine önemli olan karakterinin ne olduğuna önem vermesinden geçer. Bu özelliği ile dış görünüşün her zaman her şey olmadığının farkındadırlar. İleriye dönük planlar yapmalarından dolayı ideal olan erkek onlarla uyuşan ortak yönleri olan kişi daha önemlidir.

7. Düşüncelerini Saklamaktan Çekinmezler

Susan insanların sinsi olduklarını düşünürler. Düşüncelerini saklamazken bunu karşı tarafı kırarak değil nazik bir üslup içinde karşı tarafa doğru ve yanlışı anlatarak ikna ederler. Asla ve asla çekinmezler ve saklamaktan gocunmazlar.

8. Değişim İçin Her şeyi Göze Alırlar

İleride hayallerinde bir insan olmak için değişimin peşinden koşarlar. Uğruna öldükleri ve savaştıkları hayallerinin onları değiştireceğine inanırlar ve şüpheci olmaları da olayları daha iyi araştırdıkları anlamına gelir.

9. Günümüzün Trend İlişkilerini Uygulamazlar

Sosyal medya üzerinden bir çok insan bir biriyle ilişki kurmaktadır. Onlar bu yolu tercih etmezler doğru insanların onları gelip bulacağına inanırlar. Bunların yerine sıcak ve samimi bir ortamda yüz yüze konuşmak daha çok hoşlarına gider ve bunu tercih ederler. Biriyle birlikte olup tanıyabilmek için vakit geçirebileceğini düşünürler.

10. Herkese Güvenmezler

Herkese güvenmedikleri gibi ilişki içerisinde olduğu kişi siz iseniz çok şanslısınız bu size güvendiği anlamına gelmektedir. Zeki bir kadın sizi her an her yerde gözlemler ve siz bunu fark etmezsiniz. Tabi sizi bazı konularda aydınlatır doğru bir şekilde yanlışlarınızı ve doğrularını yüzünüze rahatça söylerler.

Bir önceki yazımız olan İyi Dostlar Biriktirmek Gerçek Dostun 6 Özelliği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ