24.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Rox Cappadocia İle Heyecan Verici Balon Turu Deneyimi

Rox Cappadocia İle Heyecan Verici Balon Turu Deneyimi

İçindekiler

Rox Cappadocia ile eşsiz bir deneyim ve keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız balon turu ile ikisine birden sahip olabilirsiniz. Kapadokya’da yapılacak en unutulmaz etkinliklerden biri şüphesiz peri bacalarının üzerinde uçmaktır. Hatta bir tek Kapadokya’nın değil, bütün Türkiye’nin en özel tecrübeleri arasında yer almaktadır. Biz de bu içeriğimiz aracılığı ile balon turu nedir, nasıl yapılır gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Rox Cappadocia ile heyecan verici balon turu deneyimi sizleri bekliyor!

Balon Turu Kapsamında Sizi Neler Bekliyor?

Hayatımızı güzelleştiren anlar, kesinlikle en unutulmaz deneyimlerdir. Kapadokya’da eşsiz bir tatil yapmak bu unutulmaz anlar arasındadır. Günümüz hayatının getirdiği stresten kurtulmak, ailemizle, arkadaşlarımızla kaliteli vakit geçirmek herkesin hakkıdır. Günün ilk ışıkları ile birlikte yapacağınız bir balon turu ile unutamayacağınız özel anlar yaşayabilirsiniz. Gün doğmadan iki saat önce otelinizden alınıyor ve uçuşun olduğu alana gidiyorsunuz. Özel ikramlarla uçuş öncesi hizmetler ile kaliteli dakikalar yaşıyorsunuz. Deneyimli pilot ve operatörler ile rüya gibi bir deneyim sizleri bekliyor. 

Günün ilk ışıkları ile havada özgürce dolaşmayı hayal edebiliyor musunuz? Yeni ve özel balonlarımız, deneyimli pilot ve operatörümüz ile güvenilir bir uçuşla kaliteli zaman vaat ediyoruz. Aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçebilirsiniz. 

  • Butterfly Balloons 1 saatlik uçuş 100 Euro
  • Royal Balloons 1 saatlik uçuş 100 Euro
  • Güvercin Balloons 1 saatlik uçuş 80 Euro

Balon Turu Hakkında Önemli Tüyolar

Balonun en güvenli hava aracı olduğunu söyleyebiliriz. Elde edilen verilere bakıldığında balon kazalarının oldukça ender gerçekleşen durumlar olduğu ile karşılaşıyoruz. Pilotaj konusuna aklınız takılıyorsa balon pilotlarının sivil havacılık tarafından verilen eğitimlere tabi tutulan kimseler olduğunu ve özel sertifikalara sahip olduğunu belirtelim. Malzeme kalitesinden bahsetmek gerekirse bütün balon firmalarının malzemelerinin sıkı ve düzenli denetimden geçtiğini de söyleyelim. Hiçbir firma lisanssız ucuz gerçekleştiremiyor. Yüksekten çok korkuyorsanız, panik atağınız varsa, yakın bir sürede ameliyat olduysanız ya da hamile iseniz uzmanlar balona binmenizi önermemektedir.

rox cappadocia

Yazın ve kışın ayrı güzellikleri bulunan Kapadokya, havanın ve rüzgarın durumuna göre her mevsim balonla tur atma imkanı sunuyor. Balonun havalanması durumu, hava koşullarına değil daha çok rüzgara bağlıdır. Örnek vermek gerekirse yağmurlu günlerde balonlar havalanabilir ancak rüzgarlı günlerde havalanamaz. 

Tabii ki açık ve güneşli havalarda da balonun kesin olarak havalanabileceği söylenemez. Az önce de belirttiğimiz gibi asıl önemli nokta rüzgarın durumudur. Tabii ki sağanak yağmur önceden biliniyorsa uçuşlar iptal olur. Çoğunlukla hava tahminleri, rüzgar tahminlerine göre daha önceden belli olduğu için uygulamalarınızı hava durumuna göre yapabilirsiniz. Maalesef rüzgarın son dakika azizliklerine çare bulunmamaktadır. Bu noktada yazın en önemli avantajı rüzgarın etkilemesinin çok düşük olmasıdır. 

Kuş Misali Yükseleceğiniz Balon Turu İçin Rox Cappadocia!

Rox Cappadocia aracılığı ile eşsiz bir şekilde balon turu yapabilir adeta kuş gibi göklerde süzülebilirsiniz. Rox Cappadocia, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle veya ailenizle birlikte benzersiz bir tatil geçirebilmeniz için elinden geleni yapıyor. Rüya gibi bir balon turu ile unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşamak için daha fazla vakit kaybetmeden Rox Cappadocia ile görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde havada kendini özgür hissetmek isteyen ve keyifli dakikalar yaşamak isteyen insanlar için Rox Cappadocia bulunması zor fırsatlar sunuyor ve yüzleri güldürmeyi başarıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ