20.09.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Psikologların Bursa’da Seans Ücretleri Ne Düzeyde?

Psikologların Bursa’da Seans Ücretleri Ne Düzeyde?

Psikologların Bursa’da Seans Ücretleri Ne Düzeyde? Toplumun ruh sağlığı açısından profesyonel yardım zaman zaman çok gerekli olabilir. Özellikle pandemi döneminde işini kaybedenler, okula gidemeyen öğrenciler ve sosyal hayatın bitmesi depresyonun fazla yaygınlaşmasına sebep oldu. Aşırı depresif ruh hali, karamsarlık, hüzün ve üzüntü hisseden insanlar, gerek devlet hastanelerine, gerekse de özel kliniklere terapiye gitmeyi tercih etti.

Depresyon ya da obsesyon gibi durumların çok ilerlemesi gibi durumlarda doktorlar genelde ilaç yazar. Ancak bu ilaçlar herkese iyi gelmeyebilir ve hatta daha da kötüleştirebilir. İlaç değil de gerçekten alanında uzman bir terapist ile görüşürseniz, etkili seanslar sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

agurleroglu hakkimda - Psikologların Bursa'da Seans Ücretleri Ne Düzeyde? Bilgi ve Haber

Profesyonel Terapi Hizmetleri

Bursa’da ikamet ediyorsanız, piyasaya göre oldukça uygun seans ücretleri sunan bu terapisti kesinlikle denemelisiniz. Özel klinikte size sunulan hizmetler arasında şunlar vardır;

  • Aile danışmanlığı
  • Depresyon
  • Cinsel terapi
  • Vajinismus
  • Evlilik terapisi
  • Panik atak
  • Obsesif kompulsif bozukluk (OKB)

Bunlar bursa psikolog kliniğinin size sunduğu hizmetlerdir. İhtiyacınız olan hizmeti bulabilirsiniz çünkü bu klinik size en çok karşılaşılan problemler için hizmet sunar.

Aile Danismanligi 1 2048x1349 - Psikologların Bursa'da Seans Ücretleri Ne Düzeyde? Bilgi ve Haber

Aile Danışmanlığı Ve Cinsellik

Yeni evlenen çiftler, aile içinde şiddetli anlaşmazlık yaşayanlar ve cinsel hayatında ciddi uyumsuzluklar çeken insanlar için bu hizmetler çok uygun fiyatlıdır ve etkilidir. Ebeveynler ve çocuklar arasında geçimsizlikler ve kavgalar meydana gelebilir. Bu tarz bir durumda, uzman terapiste ailecek gelip, kendinizi açıkça ifade etmelisiniz.

Aile Danismanligi 2 - Psikologların Bursa'da Seans Ücretleri Ne Düzeyde? Bilgi ve Haber

Cinsel sorunlar arasında en sık karşılaşılan durumlardan birisi vajinismustur. Halk arasında anlatılan yanlış hikayeler kadınlara korku aşılar ve böylece vajinismus oluşur. Tamamen uydurma olan bu efsaneler ciddi psikolojik sorunlara yol açabilir. Oysa ki vajina çok esnek bir organdır ve cinsel ilişki rahatlıkla yaşanabilir.

Depresyon Terapisi

Depresyon ileri safhalara gelince gerçekten tehlikelidir. İntihara sürükleyebilir. Bu yüzden düzenli olarak terapi almalısınız. Siz de bursa depresyon hizmetiyle en kaliteli hizmeti alabilir ve hayatınızı belli bir düzene koyabilirsiniz. Depresyon, intihar düşünceleri, kendini çok değersiz hissetme, geçmişten kopamama, uyku sorunları, aşırı kilo alma ya da kilo verme gibi şikayetleriniz varsa vakit kaybetmeden terapistle görüşmelisiniz.

Aile Danismanligi 3 - Psikologların Bursa'da Seans Ücretleri Ne Düzeyde? Bilgi ve Haber

Obsesif kompulsif bozukluk da yaygın görülen rahatsızlıklar arasındadır. Temizlik takıntısı en bilinenidir. Bunların haricinde basamakları sayma, simetri takıntısı, devamlı endişeli olma, düşünmekten uyuyamama ve mükemmel olamama korkusu gibi takıntılar vardır. Bu tarz takıntılar yaşam kalitenizi düşürür. Düzenli gittiğiniz terapiler size yardımcı olabilir.

Bursa Psikolog Ücretleri

Piyasadaki özel psikologlar oldukça pahalıdır. Fakat bursa psikolog ücretleri insanların bütçesini aşmaz ve hesaplarınızda herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Uzman terapistin seans ücreti sadece 200 TL’dir. Eğitimini en kaliteli okullarda almış, yurt dışında da yüksek lisans yapmış olan bu terapist, sizi sabırla dinleyecek ve sorunlarınıza etkili çözümler bulacaktır. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli psikolojik danışmanlık için bu kliniği tercih edin. 

Bir önceki yazımız olan Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi başlıklı makalemizde remote çalışma hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ