20.09.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi

Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi

Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi. Provimes ziyaretçi, toplantı ve iletişim yönetimi hakkında hizmetler vermektedir. Dijital ve fiziksel dünyanın entegre olmasıyla beraber uzaktan çalışma sistemi daha fazla gelişmiştir. Pandemi döneminde herkesin eve kapanmasıyla beraber bu gelişmeler tamamen çalışanların hayatına entegre edilmiştir. Provimes yapay zeka tabanlı yazılımları da uzaktan çalışmayı daha kolay ve verimli hale getirmektedir.

Provimes Teknolojisi Neler Sunuyor?

Provimes teknolojisi uzaktan çalışan kişilere verimli bir çalışma sistemi sunuyor. Özellikle ziyaretçilerine ev sahipliği yapması gereken kişiler için geliştirilmiştir. KVKK ve iş güvenliği yasalarına uyumlu bir kayıt ortamında toplantıların daha verimli yönetilmesi sağlanmaktadır.

kurum ici paylasim 2  - Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi Bilgi ve Haber

Sağladığı hizmetler;

  • Ziyaretçi yönetimi
  • Akıllı asistan
  • Personel desteği
  • Toplantı sistemi
  • Gönderi ve teslimat
  • İletişim araçları

Toplantıyı gerçekleştirecek kişiler Provimes sayesinde ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlayabilir, ikram sistemi ile daha verimli hale getirebilir. Kurum içi paylaşım ve mesajlaşma sistemi ile de güvenilir bir iletişim ağı kurulmasını sağlar. Yeni nesil Provimes teknolojisinin en dikkat çeken özelliklerinden biri, gelen ya da gönderilen tüm kargo ve evrakların kolay takibinin yapılmasını sağlar. Kargo yazılımı sayesinde evden çalışma esnasında yaşanabilecek karışıklıkları önler.

kurum ici paylasim 1  - Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi Bilgi ve Haber

Ziyaretçi Sistemi

Uzaktan çalışırken toplantılarında ziyaretçi ağırlamak isteyen kişiler Provimes teknolojileri ile bunu en iyi şekilde gerçekleştirebilir. Randevulu ya da randevusuz çalışan sistem kolay yönetilmektedir. Panel yazılımları sayesinde kurumun güvenliği ve ziyaretçilerin memnuniyeti artmaktadır.

KVKK ve İş Güvenliği yasaları dikkate alındığı için kurumlar her türlü cezai işlemden korunmaktadır. Tüm bunlarla beraber ziyaretçi kodu ve ziyaretçi onay sistemi kullanıldığı için sisteme giriş süresi de bir hayli kısalmaktadır. Masaüstü ikram panellerini kullanarak ikramları hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.

kurum ici paylasim mobil  - Provimes Uzaktan Çalışma Olanaklarının Detaylı İncelemesi Bilgi ve Haber

Toplantı Sistem

Provimes teknolojileri verimli toplantı sistemleri sunuyor. Provimes Mobil ve WEB sürümü sayesinde randevulara ve toplantılara her yerden erişim sağlanabiliyor. Bu sayede kişi istediği an, istediği yerden toplantı gündemini yönetebiliyor. Üstelik sistem Microsoft Outlook ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bunlarla beraber toplantı salonu diş panellerinden salonların müsaitlik durumu da rahatlıkla öğrenilebilir.

https://youtube.com/watch?v=C53WPloAbrs

Güvenli İletişim Ortamı

Provimes teknolojisi devam eden toplantıları görüntüleyebilme özelliğine sahiptir. Üstelik dış paneller sayesinde yoğun katılımlı toplantılarda kişisel veriler de üstün seviyede korunmaktadır. Bu özelliği güvenli bir iletişim ortamının oluşmasını da sağlamaktadır.

Asistan Hizmeti

Provimes teknolojileri remote çalışma için asistan da geliştirmiştir. Bu özelliği sayesinde kuruma giden ya da kurum tarafından gönderilen tüm kargo ve evraklar tek noktadan takip edilir. Teslimat sistemi sayesinde de kayıp ya da gecikmeler en aza indirilir. Asistanın bir başka özelliği personellere gelen telefon çağrılarını kayıt altında tutmaktır. Bu sayede aranan kişilere SMS sistemi ile hızlıca feedback verilebilir. Asistan sistemi sayesinde personel iletişim, konum ve çalışma durumu bilgilerine de hızlıca ulaşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Makinelerin LED Aydınlatmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde led makine aydınlatma, led makine aydınlatma lambası ve Robot çalışma hücresi aydınlatması hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ