06.12.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Karton Poşet ve Fiyatları

Karton Poşet ve Fiyatları

İçindekiler

Karton poşet, kağıt veya kartondan yapılmış bir poşettir. Genellikle yiyecek veya kağıt kitap gibi şeyleri taşımak için kullanılır. Ayrıca mal ve malzemeleri taşımak için kullanılır. Bu poşetler genellikle süpermarketler, alışveriş merkezleri ve restoranlar gibi halka açık yerlerde kullanılır. Karton poşetler kullanışlıdır ve insanlara zaman kazandırabilir. Bu nedenle şirketler, genel halk için ürünler oluştururken bu materyali kullanırlar. Karton poşet fiyatları markadan markaya farklılık gösteren ve boy- ebat seçeneklerine bağlı olarak şekillenen ürünlerdir.

Karton Poşet Kullanımı

Yiyecek veya kağıt kitap gibi şeyleri taşımak için genellikle bir karton poşet kullanılır. İnsanlar bu poşetleri eşyaları bir yerden başka bir yere taşımak için kullanırlar. Karton poşet modelleri için birbirinden farklı şekilde ürünler üretilebilir. Bu poşetler tipik olarak beyaz renklidir ve yüksek kaliteli kartondan yapılmıştır. Bu poşetler, insanların bir Merkezi Perakende Mağazasından (CRS) ürün satın aldığı süpermarketlerde yaygın olarak kullanılır. İnsanlar bu poşetleri hediyelik eşya dükkanlarında, restoranlarda, tiyatrolarda ve eşya satan diğer yerlerde de kullanırlar. Karton torbalar genellikle dikdörtgen şeklindedir ve oluklu mukavva veya sunta malçtan yapılır. Ağır olabilirler, bu yüzden insanlar onları konserve yiyecekler, giysiler veya oyuncaklar gibi şeyleri taşımak için kullanır.

Karton Poşetler

Karton Poşet Yapımı

Oluklu mukavva -sunta olarak da bilinir- karton poşet yapımında kullanılan bir malzemedir. Bu levha, bir iç çekirdek tabakası ile preslenmiş liflerden oluşur. Lifler birbirine bastırıldıktan sonra, levha lifleri eritecek kadar sıcaktır; bu, tahtanın sertleşmesine neden olur. Levha sertleştikten sonra üzerine bir kaplama tabakası uygulanır. Kaplama tabakası bu levhaya rengini verir; ayrıca suya dayanıklı ve ısıya dayanıklı hale getirir. Kaplama tabakası uygulandıktan sonra levhalar bir makine kullanılarak kesilir. Bu işlem, kartonların lifleri için tutarlı bir uzunluk oluşturur ve panoların uzunluğu boyunca uzunluk farklılıklarını azaltır.

Karton Poşet Popülerliği

Karton poşet, hem şirketler hem de bireyler tarafından, özellikle tek bir yerden mal taşımak için yaygın olarak kullanılan bir ambalaj türüdür. Bu poşetlerin kullanımı kolaydır ve alışveriş yaparken veya evde, işte veya okulda diğer görevleri yerine getirirken insanların düzenli kalmasına yardımcı olabilir. Bu poşetler yırtılmaz oldukları için, taşıma sırasında zarar görmelerinden endişe etmeden eşyaları taşımak için harikadırlar. Ancak, insanlar kendi karton poşetlerini yapmak istiyorlarsa, ne yaparlarsa yapsınlar düzenli kalmalarına yardımcı olabilecek bu seçeneğe de sahipler.

Karton poşet fiyatları ve fiyat aralığı her ne kadar tüketicilerin araştırdığı konulardan olsa da üretilecek poşete göre değişiklik gösterir. Tüketicinin ihtiyacına göre modeli veya büyüklüğü değişebilen karton poşetler için sabit bir fiyatlandırma bulunmamaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ