01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Kadınlar İçin Zayıf Gösteren Gömlek Markaları Ve Modelleri

Kadınlar İçin Zayıf Gösteren Gömlek Markaları Ve Modelleri

İçindekiler

Kilo sorunu olan kadınlar kilolarını gizleyebilecekleri ve zayıf görünecekleri kıyafetleri giymeyi tercih ederler. Bu sayede olduğundan daha zayıf gözükerek kilolarından yana sıkıntı yaşamazlar.
Gömlekler kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılan giyim ürünleri arasındadır. Kilolu kadınlarda üst giyim için gömlek tercih ederler. Ancak gömlekleri tercih ederken zayıf gözükecekleri modelleri tercih etmeleri kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlar.

Markastok kadın gömlek kategorisi kadınların zayıf gösteren gömlek markalarına ve modellerine ulaşmalarına yardımcı olur. Bu kategorideki gömlekler sayesinde kiloların kamufle edilmesi kolaylaşırken aynı zamanda zarif görünüm sağlanır.

Kadınları Zayıf Gösteren Gömlek Markaları

Zayıf görünmek isteyen kadınların tercih edebilecekleri pek çok gömlek markası vardır. Bu markaların koleksiyonlarında yer alan gömlekler kumaşları, kesim stilleri ve desenleri ile giyen kişilerin kilolarını gizleyerek daha zayıf görünmesine yardımcı olurlar.

Ayrıca üretilen gömleklerdeki tasarım detayları sayesinde gömleklerle bulunulan ortamda şık ve genç görünmek mümkün olur. Markastok bünyesindeki kadınları zayıf gösteren gömlek markaları şunlardır;

Ayhan
Lela
Cazador
Fashion Friends
Levi’s
Mavi
Vero Moda

Bu markalara ait kadın gömlek modelleri, modellerin beden ölçüleri ve fiyat bilgileri gibi tüm detaylara buradan ulaşılabilir. Beğenilen model kolay bir şekilde sipariş edilerek Türkiye’nin her yerinden alışveriş yapılabilir.

Kadınları Zayıf Gösteren Gömlek Markaları

Ayhan
Ayhan giyim markası zayıf gösteren kadın gömlek arayan kişilerin tercih edebilecekleri bir markadır. Bu markaya ait gömlekler düz yakalı, yırtmaç detaylı ve truvakar kol detaylı gömleklerdir. Bu gömleklerde regular fit kesim tercih edilmiş bu sayede kilolu bayanların rahat şekilde kullanması sağlanmıştır. Viskoz, pamuk, lyocell, poliamid ve elastan materyalden üretilmiştir. Uzun kollu ve katlanabilir kollu modelleri vardır.

Lela
Lela markası Markastok sitesinde gömlek çeşitliliği en fazla olan markadır. Birbirinden şık tasarımları, renkleri ve detayları sayesinde Lela tercih eden bayanların zarif görünümde olmasını sağlarlar. Markaya ait gömlekler desenli, puantiyeli, nakışlı, cepli, düğmeli, çift cepli, asimetrik kesim, rahat kesim, regular fit, delikli, çiçekli ve balon kollu çeşitlere sahiptir.

Bu gömlekler yazın ve ilkbaharın vazgeçilmezi olacak özelliklere sahiptir. İnce kumaş yapıları sayesinde terleme yapmadan rahatlıkla kullanılabilirler. Ayrıca pantolon, etek ve şort gibi ürünlerle kombin oluşturabilirler.

Cazador
Markastok web sitesinde yer alan zayıf gösteren gömlek markalarından bir tanesi de Cazador isimli markadır. Bu marka tarafından tasarlanmış olan gömlekler oduncu gömlek olarak adlandırılan ürünlerdir.
Kareli yapıları ve geniş kesim detayları sayesinde olduğundan zayıf görünmeye yardımcı olurlar. Uzun ve katlanabilir kollu olan bu gömlekler viskoz ve akrilik kumaşa sahiptir. Bu sayede mevsimlik olarak tercih edilebilirler. Düz yaka tipinde tasarlanmış olan modeller pantolonlarla hoş kombinler oluşturmaya imkan tanırlar.

Fashion Friends
Kilo fazlalığı bulunan kadınların kilolarını gizlemek için tercih edecekleri gömlek türleri arasında düz ve desensiz gömlekler vardır. Bu gömlekler büyük desenlere sahip olmadıkları için kilonun ortaya çıkmasını engellerler. Düz ve desensiz gömlek arayan kişilerin tercih edebileceği marka ise Fashion Friends markasıdır.

Bu marka düz renkte ve desensiz gömleklerin üretimini yapar. Düğmeli ve rahat kesim olan gömlekler farklı beden seçenekleri ile kilolu kadınlara hitap eder. Polyester kumaş sayesinde vücuda yapışma özelliği taşımayan gömlekler kilolu bölümün vurgulanmasını önlerler.

Levi’s
Fit gösteren gömlek modelleri arayan kadınların tercih edebilecekleri markalar arasında Levi’s markası bulunur. Bu marka oversize özelliklerdeki gömlekleri online satışa sunar ve kilo problemi bulunan kadınların kendilerini daha zayıf göstermelerine yardımcı olur. Levi’s markası tarafından kilolu kadınlar için tasarlanan gömlek çeşitleri ise pamuklu regular fit ve çift cepli classic fit gömleklerdir. Gömlek modellerinde tercih edilen yaka tipi ise düz yaka tipidir.

Mavi
Mavi, şık gömlek modelleri tasarlayan bir markadır. Zayıf görüntü sergilemek isteyen kişiler için tasarlanan ürünlere sahip olan marka bu sayede kilo problemi olan insanlara da ulaşır. Gömleklerdeki rahat kesim ve döküm detayları fazla kiloların bulunduğu göbek, basen veya göğüs gibi bölümlerin gizlenmesine yardımcı olur.

Bu sayede kilolu görünmekten kurtulunmuş olur. Mavi markası tarafından hazırlanmış gömlek modelleri ise şunlardır; Lux touch oversize, uzun kollu oversize, rahat kesim cepli keten, kareli oversize kışlık ve düz yaka oversize gömleklerdir.

Vero Moda
Markastok online giyim ürünleri satış sitesinde zayıf gösteren gömleklerin bulunabileceği markalar arasında Vero Moda markasına da rastlanır. Bu markaya ait gömlekler regular fit tasarıma sahiptir. Uzun kollu olarak hazırlanan bu ürünler XL bedene kadar bulunurlar. Bu sayede büyük beden arayanlara da hitap ederler. Gömlekler polyester malzemeden üretilmiş olup düğme kapama ile detaylandırılmıştır.

Kadınları Zayıf Gösteren Gömlek Modelleri

Kadınları Zayıf Gösteren Gömlek Modelleri

Kilo vermekte zorlanan kişiler günü kurtarmak için kıyafet tercihlerini kilolarını göstermeyecek veya zayıf görünmelerini sağlayacak ürünlerden yana kullanırlar. Üst giyim ürünlerinden olan gömlekler farklı modelleriyle birlikte zayıf görünmek isteyen kişiler tarafından tercih edilirler.

Fit görünüş için uygun gömlekleri arayan kişiler Markastok koleksiyonları sayesinde aradıkları ürünleri kolayca bulabilirler. Markastok bünyesinde bulunan gömlek modelleri arasında ise şunlar vardır;

  • Dökümlü gömlekler
  • Oversize gömlekler
  • Pamuklu gömlekler
  • Polyester gömlekler
  • Puantiyeli gömlekler
  • Kısa-uzun kollu gömlekler

Beden ölçüsü ve stoklara göre bu modeller kilolu bayanlar tarafından tercih edilebilir. Bu modeller renk konusunda da bayanları mutlu ederler. Pantolon veya etek gibi alt giyim ürünlerine uyumlu renklerde seçim yapmak mümkün olur. Gömlek modelleri taksitli ve güvenli ödeme imkanıyla satın alınarak sezon boyu ve yıllar boyu kullanılabilir.

Dökümlü Gömlekler

Dökümlü gömlek modelleri kilolu kadınların fit durmasını sağlayacak en önemli parçalardır. Bel veya göğüs dökümleri sayesinde kilonun fazla olduğu bölümlerin gizlenmesini sağlarlar.

Ayrıca sahip oldukları dökümler nedeniyle vücuda yapışmayacağından daha zayıf olarak düşünülmeye yardımcı olurlar. Web sitesinde bulunan kadın gömlek kategorisinde Levi’s, Lela, Ayhan ve Fashion Friends gibi markalara ait dökümlü gömlekler vardır. Bu gömleklerden tarza göre seçim yapılarak kullanılabilir.

Oversize Gömlekler

Oversize Gömlekler
Oversize gömlekler büyük beden, rahat ve şık bedene sahip gömleklere verilen isimdir. Bu gömlekler kilolu kadınların en çok tercih ettiği ve tercih etmesi gerektiği ürünlerdir. Geniş yapıları sayesinde rahat kullanım sağlayan bu ürünler göğüs, basen veya göbek bölümündeki kiloların gizlenmesine yardımcı olurlar.

Kısa, uzun ve kıvırmalı kol seçenekleri sayesinde farklı görünüme kavuşan gömlekler özel ve günlük kullanımda tercih edilebilirler. Mavi, Lela ve Cazador oversize gömlek modellerinin satışını yapan markalardır. Bu markalardaki gömlekler farklı tasarımlar ve renklere sahiptirler.

Pamuklu Gömlekler
Markastok kadın gömleklerinin büyük bir bölümü pamuklu gömleklerdir. Büyük beden yapısına sahip kadınlar için üretilmiş olan pamuklu gömlekler yazın serin, kışın sıcak tutarak yıl boyu kullanım imkanı sunarlar.

Ayrıca %100 pamuk tercih edildiğinden sağlığa zarar vermezler. Renkleri, tasarımları ve kesim çeşitlilikleri sayesinde her kadının zevkine uygun çeşitlere sahiptirler. Bu gömlekler aynı zamanda yıkamaya bağlı olarak bozulmadan kalarak uzun süre kullanılabilirler. Zarif detayları sayesinde özel günlerde de rahatlıkla giyilebilirler.

Polyester Gömlekler
Zayıf gösteren gömlekler arasında polyesterden üretilmiş gömlekler de bulunur. Bu gömlekler dayanıklılıkları, su geçirmez yapıları ve ütü gerektirmeyen özellikleri ile bilinirler. Ancak polyester kumaşın ince yapısı sayesinde kilolu görünmeyi de engelleme özelliği vardır.

Bu sayede göğüslerde, karında veya basende bulunan fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olurlar. Bu gömlekler yaz ayları için ideal olup kışın giyilmediğinde böceklenme yapmadıklarından uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilirler.

Kısa-Uzun Kollu Gömlekler
Kadınların fit görünmesini sağlayan gömlekler uzun kollu veya kısa kollu olarak gruplandırılabilirler. Kısa kollu gömlekler yaz ayları için idealken uzun kollu gömlekler bahar aylarında tercih edilebilirler. Sade bir görünüş sağlayan uzun kollu gömlekler özel günler için kullanılabilirler. Ayrıca modele göre kıvrılma özelliğini bulundurmaları istenilen zamanda kısa kollu olarak kullanılmasına imkan tanır. Kısa veya uzun kollu gömlekler pamuklu, viskoz, keten ve polyester kumaşlardan üretilmiş çeşitlere sahiptir. Kumaş tercihine göre seçim yapılarak pantolon veya eteklerle kombin yapılarak kullanılabilirler.

Puantiyeli Gömlekler
Fit gösteren gömlek modelleri arasında puantiyeli gömlekler bulunur. Bu gömlekler regular fit olarak tasarlanmış olup viskon ve pamuktan üretilmişlerdir. Casual ve günlük kullanım için uygun olan bu gömlekler uzun kol yapısına sahiptirler.

Böylelikle uzun kollu gömlek giymeyi tercih eden kapalı bayanlara hitap ederler. Ayrıca gömlekte bulunan puantiyeler sayesinde şık görünüm kazandırırlar. Regular fit olan bu gömlekler düğme ve düz yaka detayına sahiptirler. Yeni sezona uygun olarak tasarlanmış olan ürünler Lela markasına ait olarak web sitesinde alıcısını beklemektedir.

Kadınları Zayıf Gösteren Gömlek Renkleri
Zayıf görünmek için gömlek modelleri kadar gömlek renkleri de önem taşır. Doğru renkteki gömleğin tercih edilmesi rahatsızlık duyulan kiloların dikkat çekmemesini sağlar. Bu nedenle modele ek olarak renk seçimine de özen göstermek gerekir.

Koyu renkli hazırlanan gömlekler kiloların gizlenmesi için ideal ürünlerdir. Koyu renk denilince ilk akla gelen siyah zayıf görünmek içini en ideal tercihtir. Bu nedenle siyah renginin tercih edilmesiyle istenilen görünüme kavuşmak mümkün olur. Siyah dışında ise mavi, kahverengi, bordo, yeşil ve lacivert gibi renkler tercih edilebilir.

Gömlek rengi belirlerken ten rengine de dikkat etmek gerekir. Açık tene sahip olan kadınlar beyaz gibi açık renkleri tercih ettiklerinde daha kilolu bir görünüm sergilerler. Açık renkler yerine koyu veya orta koyulukta ki renkleri tercih etmelidir.

Pembe ve sarı ten rengine sahip olanlar ise sarı ve türevi renklerden uzak durmalıdır. Rengin yanı sıra fit görünmek için tercih edilen gömleklerin enine çizgili olmaması ve büyük desen bulundurmaması gerekir. Bu detaylara sahip gömlek çeşitleri sizi daha zayıf gösterecektir.

Vücut Tipine Göre Zayıf Gösteren Gömlekler
Gömlek modelleri ve renklerine dikkat ederek fit görünmek isteyen kadınların vücut tipini de dikkate almaları gerekir. Vücuda uygun olmayan gömlek modellerinin tercih edilmesi istenilen fit görünümün elde edilememesine neden olur. Kısa boylu ve kilolu olan kadınlar kısa boylu gömlekleri tercih etmelidir. Bu sayede uzun gömleklerin kilolarını ortaya çıkarmasına engel olabilirler. Ayrıca boyun daha kısa görünmesine neden olurlar.

Büyük göğüslere sahip kadınlar fit görünmek için oversize veya regular fit kesime sahip gömlekleri tercih etmelidir. Bu sayede göğüslerin daha büyük görünmesini engellemiş olurlar. Dar gömlekleri tercih etmeleri durumunda büyük olan göğüsleri daha belirgin hale gelerek hoş olmayan görüntü oluşturur. Bu nedenle regular fit veya oversize kesimli gömlekleri tercih etmelidirler.

Gömleklerde desen veya çizgi tercih edilecekse kilolu bayanlar dikine çizgiye sahip modelleri tercih etmelidir. Bu sayede daha fit görüntü oluşturulabilir. Ayrıca gömleklerde tercih edilmesi önerilen yaka tipi ise dik yakadır.

Bu sayede var olan kilonun dikkat çekmemesi veya kamufle edilmesi mümkün olabilir. Vücut tipine uygun satın alınabilecek gömlek modelleri kadın gömlek sayfası üzerinden ulaşılabilir. Gömlek çeşitlerine göre yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ