23.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir

En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir

En çok merak edilenlerden birisi olan ve penil protez olarak bilinen, halk arasında da mutluluk çubuğu olarak geçen penil protezler, sertleşme bozukluğuna sahip olan erkeklerin sırası ile ameliyatsız olan tedavi yöntemleri haplar, vakum cihazları, penil enjeksiyonlar gibi tedavilere yanıt alınmadığında kalıcı olarak ve en son çare olarak başvurulan tedavi yöntemidir. Tedavide bir geri dönüş bulunmadığından mutlaka kişi ve uzman hekim tedaviyi tüm yöntemlerini detaylı olarak konuşmalıdır. Yapılan ameliyat ile penisteki süngerimsi dokuya yaklaşık olarak bir saat kadar sürmekte ve süngerimsi dokuyla şişirilebilen ya da sert olan bir silindirle değiştirilmesi işlemidir. Dışarıdan bakıldığı takdirde herhangi bir şey anlaşılmamaktadır. Erkekler istedikleri zamanda, istedikleri kadar ilişkide bulunabilirler.

mutluluk çubuğu


Penil Protez Çeşitleri
 
Penil protezleri farklı çapta ve farklı uzunluğa sahip olan üç çeşit seçenekte bulunmaktadır. İlki tek parçalı olan penil protezleridir. Tek parçalı olanlar devamlı ereksiyon hainde duran protezlerdir. İkinci seçenek iki parçalı penil protezlerdir ki bunlar da yarı sert olan penil protezlerdir. Sonuncu çeşit ise üç parçalı olan şişirilebilir protezlerdir, bunlar istenildiği zaman şişirilebilir. Üç parçalı olan model de kendi içinde ikiye ayrılır. Yalnızca enine genişleyen ve hem enine hem de boyuna genişleyen üç parçalı şişirilebilir protezlerdir.

Penil Protez Çeşitleri

En İyi Penil Protezi
 
Penil Protezler ile ilgili bilgilerin alınmasından sonra genellikle akıllara en iyi mutluluk çubuğu hangisidir sorusu gelmektedir. Kişi hekimi ile görüştüğünde hekim kişiye en uygun olan penil protez çeşidini kişiye önerecektir. Her penil protezinde hem avantajlar hem de dezavantajlar bulunmaktadır. Tek parçalı penil protezleri en ekonomik olan protez çeşididir. Fakat penis devamlı ereksiyon halinde bulunur. Penisin bükülerek gizlenmesi bir miktar sağlansa da bu ereksiyon hali gözle görülür şekildedir. Bu durum kişilerin hayat kalitesinde azalmaya sebep olabilmektedir.

Kişi hekimi

İki parçalı penil protezleri hem mekanik açıdan bazı sorunlar oluşturmakta olduğu için hem de tam bir ereksiyon hali ya da tam bir normal duruş sağlanamadığı için kişilerin mutsuzluk oranı yükselmektedir. Tüm bu durumlarda daha çok tercih edilen ve önerilen üç parçalı şişirilebilir olan modellerdir. Kişi istediği anda ereksiyon olabilir, istediği kadar cinsel ilişkiye girebilir. Dışarıdan belli olmadığı için herhangi bir sorun teşkil etmez. Kişilerden geri alınan memnuniyet oranı en yüksek olan çeşittir.
 
Sertleşme Bozukluğu Tedavisinde Penil Protezler Ne Kadar Etkilidir?
 
Penil protezleri için uzun süreli olan klinik veriler ışığında yapılan çalışmalarda güvenilir ve etkili olan bir tedavi yöntemi olduğu ortaya konulmaktadır. Protezin takılmasının ardından geçen 6 ila 12 aylık süre içinde memnuniyet oranının giderek arttığı da görülmüştür. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ