01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Evde Mevlüt Şekeri İşi ile Para Kazanmak

Evde Mevlüt Şekeri İşi ile Para Kazanmak

İçindekiler

Evde Mevlüt Şekeri İşi ile Para Kazanmak. Bugün mevlüt şekeri işi ile nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Evde ek iş piyasası canlanmaya başladı. Mevlüt şekeri yaparak ek kazanç sağlamak da yeni gelişen ek işlerden biri. Mevlüt zamanında dağıtılan şekerlerin yapımı işi veren firmalar son zamanlarda çoğalmaya başladı. Mevlüt şekeri işi nasıl yapılır ve mevlüt şekeri işi veren firmalar sizlere nasıl ulaşacak, bunları anlatmaya başlayalım.

Mevlüt Şekeri Yapmak

Mevlüt şekeri işi yapmak için firmalar sizlere koliler içinde şeker ve onları süslemek için malzemeler gönderir. Verdikleri siparişlere göre mevlüt şekerlerini hazırlamanızı ister. Kaç tane mevlüt şekeri istiyorlarsa sizlere verdikleri zaman içerisinde yapar ve aynı kolilerde paketler teslim edersiniz. Genelde verilen mevlüt şekeri sayısı verilen süre içerisinde tek başınıza yapmanız zordur. Bu yüzden yakın arkadaşlarınızla oluşturacağınız bir grupla bunları daha iyi ve zamanında teslim edersiniz. Hem de bu işlerde daha profesyonel olduğunuzu gösterirsiniz.

Evde Mevlüt Şekeri İşi ile Para Kazanmak

Evde mevlüt şekeri yapmak için gönderilecek malzemeler şunlardan oluşuyor:

  • Dekoratif malzemeler ,
  • Şeker
  • Tüller,
  • Kurdeleler,
  • Nazar boncukları,
  • Fiyonklar ve daha çok süs için gerekli malzemeler

Size bunları nasıl kullanacağınız ve müşterinin verdiği siparişi gösteren bir de yapımını anlatan yazı gönderirler. Siz de o direktifler ile siparişi uygun bir şekilde hazırlayın. Unutmayın ki mevlüt zamanı müşteri bunları dağıtacağı için o güne bunların hazırlanması gerekir.

Evde Mevlüt Şekeri ile Ne Kadar Kazanılır

Evde yapacağınızı mevlüt şekerleri ile bu işi veren firmalar sizlerle genelde haftalık ve ya aylık çalışırlar. Büyük işler aylık olarak sizlere 1200 TL gibi bir ek kazanç sağlar. Ancak küçük işler bir haftalık olur. Bundan da haftalık 300 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Daha çok kazanmak için işinizi eksiksiz yapmanız gerekir. Yani yapılacak tüm mevlüt şekerleri aynı desende olmalıdır. Farklı olan şekerleri mevlüte gelen kadınlar hemen anlarlar. Kadınların hep iyi gözleri olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ