01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Erkek Parfüm Satın Almayı Düşünenlere Black Friday Müjdesi

Erkek Parfüm Satın Almayı Düşünenlere Black Friday Müjdesi

İçindekiler

Parfümler, bakımlı ve iddialı bir tarzın en önemli tamamlayıcısı. Erkek parfümler, giyim tarzının ve karakterin yanı sıra bulunulan ortamın detaylarına göre farklı alternatifler içeriyor. İş yaşamında, okul hayatında ya da özel günlerde erkeklere hitap eden parfümler, her adımda iddialı ve özgüvenli bir tarz sunuyor. Erkek parfüm almayı düşünenler için Kasım ayı harika bir dönem. Bunun nedeni ise dünyanın dört bir yanında birçok alışveriş sitesinin, markanın indirim uyguladığı Black Friday’in gelmesi. Peki erkek parfümlerde, Black Friday’de hangi markalar öne çıkacak? Daha da önemlisi, erkek parfüm alırken nelere dikkat etmeli?

Tarzınızı Özgürce Yansıtacağınız Parfümler

Erkek parfüm seçimi, çarpıcı kokular barındıran onlarca seçenek içinde kararsız bırakan bir seçim olabilir. Erkek parfümlerinde seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konuların başında kalıcılık, aroma ve tarz geliyor. Erkek parfüm modellerinde genel olarak her notanın farklı bir anlam taşıması beklenir. Seçim yaparken de bu notalara dikkat edilmelidir. Parfüm, ten kokusunun tamamlayıcısı olması nedeniyle karakterle bütünleşen bir detaydır. İnsana dair hatırlanan ilk şey, kokunun ta kendisi. Bu anlamda yoğun bir iş yaşamında, önemli bir özen günde giyime ne kadar özen gösteriliyorsa, parfüme de o denli özen gösterilmeli. Parfümler en az üç perde ya da notadan oluşur. İlk nota kısa süren, orta nota daha uzun süren, son nota ise parfümün en kalıcı notası olan aromasını barındırır. Odunsu ve baharatlı aromalar genel olarak erkek parfümlerinde en çok tercih edilen detaylardır. Tarzı özgürce yansıtmak için hem aroma ve notaların, hem de kalıcılığın tarza hitap etmesi gerekir.

erkek parfüm

Black Friday İle Hangi Erkek Parfüm Markaları İndirimde Olacak?

Erkek parfüm seçimi yaparken marka en çok dikkat edilecek konudur. Doğal içerikli, vegan, vitaminli ya da suya dayanıklı gibi farklı türler barındırabilen erkek parfümlerinde her markanın farklı bir karakteristik özelliği mevcut. Erkek parfümler her ne kadar genellikle odunsu olsa da, bulunulan ortama göre farklı aromalar sunan birçok parfüm seçeneği de mevcut. Fresh, oryantal ya da aromatik kokuların yanı sıra çiçeksi, meyveli, amber, vanilya ve şipre gibi detaylar erkek parfümlerinde ilgi görüyor. Marka olarak bakıldığında Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein ve Chanel erkekler tarafından beğeniliyor. Dior, Dolce Gabbana ve Hermes de sevilen erkek parfümlerinde imzası olan markalar.

Black Friday indirimleri ile erkek parfümlerde dünyaca ünlü markaların seçeneklerini oldukça avantajlı fiyatlarla almak için, Sephora online alışveriş sitesine göz atabilirsiniz. Geniş aroma seçenekleri, ikonik şişe tasarımları ve Black Friday indirimine özel fiyatları ile orjinal, kaliteli parfümler Sephora’da.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ