01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Erkek Kadın Uyumu

Erkek Kadın Uyumu

Erkek Kadın Uyumu. Kadınlarla erkekler arasın da uyum sorunu her zaman olmuştur. Çünkü, kadınların özellikleri ve bakış açılarıyla erkeklerin ki oldukça farklıdır. Durum böyle olunca da ortaya ciddi uyum sorunları çıkmaktadır. Kadınlar her zaman hayata karşı daha ciddi ve kurallı bir gözle bakabilirler ama erkekler de durum tam tersidir ve hayatı fazla umursamaz gibi gözükürler.

Kadınlar ve erkekler arasında uyum

Kadınlar kendilerine düzenli çeki düzen verirler ve yanlış davranışlar içerisine düşmemeye çalışırlar fakat erkekler sorumsuz hareket edebilirler ve dış çevreye duyarsız bakabilirler. Hal böyle olunca da aradaki uyum arasın da büyük bir boşluk oluşmaktadır. Kadınlar kendilerine bazı kurallar koyarlar yani kendilerine yakışmayacak ve kendileri açısından ters olacak durumlara düşmemek için kurallar benimserler. Bu durum kural değildir aslında kadınları hayata karşı bakışları ve doğru görüşleridir. Erkekler kurallara bağlı kalmayı sevmezler ve çoğu zaman da yaptıkları hareketlerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu düşünmezler bile. Kadınlar erkeklere karşı uyum konusunda laf anlatamazlar ve erkeklere yapmaları gereken doğru şeyler hakkında bilgi verseler de erkekler her zaman bu kurallara uymazlar. Kadınlar özgürlüklerini her zaman tam yaşamazlar çünkü yanlış davranışlar da bulunmak istemezler ama erkekler özgürlük konusunda da abartıya kaçarlar.

Kadınlar ve erkekler arasında uyum konusunda büyük boşluklar vardır çünkü erkekler, kadınların yapmaktan kaçındığı ve kötü davranış olarak gördüğü şeyleri dikkate almazlar ve bunları özgürce yaparlar…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ