25.07.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Düğün Ve Ürün Fotoğrafçılığı

Düğün Ve Ürün Fotoğrafçılığı

Evlilik yoluna çıkan çiftler kendilerine unutulmayacak kareler kalmasını istiyorlar. Bu nedenle de düğünlerine dair fotoğraflarını çekecek mekan ve kişi arayışına giriyorlar. Düğün fotoğrafçısı olarak başarılı çalışmalar yapan Ersin Aydın ise onların bu isteklerini yerine getiriyor. İstanbul’un klasikleşmiş mekanları dışında çiftlerin fotoğraflarını çekerek onlara güzel anılar bırakıyor.

Düğün Fotoğrafçısından Cazip Fotoğraf Paketleri

Gelin ve damat olarak düğün günlerine dair eşsiz pozlarının olmasını isteyenler düğün fotoğrafçısı Ersin Aydın’a iletişim yollarını kullanarak ulaşabiliyorlar. Fotoğrafçının sunduğu farklı mekanlarda fotoğraf çektirebilecekleri gibi daha cazip ücretlerle sunulan fotoğraf paketlerini de talep edebiliyorlar. Başarılı fotoğrafçının evlenecek çiftler için sunduğu paketler arasında şunlar bulunuyor;

  • Destan Paketi
  • Hikaye Paketi
  • Masal Paketi
  • Ekonomik Paket
  • Save The Date

Bu paketler dijital çekim, panoramik baskı, aile albümü, dvd ve instagram klibi gibi ürünlerden oluşuyor. Paketleri inceleyenler bu özel günlerini en iyi şekilde yansıtacak paketi tercih ederek fotoğraflarının çekilmesini sağlayabiliyorlar.

Düğün Fotoğraf Çekimlerinde Günlük Hizmet

Evlenecek çiftlerin mutlu günlerini hatırlamalarını ve sevdiklerine gösterebilecekleri karelerin olmasını sağlayan düğün fotoğrafçısı çekim konusunda da müşterilerine kolaylık sağlıyor. İstanbul’un değişik semtlerinde fotoğraf çekimine uygun olanlarda çekim yapan fotoğrafçı çekim işlemini bir gün içinde tamamlıyor. Bu sayede düğün hazırlığı içerisinde olan çiftler fotoğraf çekimi için günler ayırmak zorunda kalmıyorlar.

İşletmelerin Prestijini Artıran Ürün Fotoğrafçısı

Başarılı fotoğrafçı Ersin Aydın’ın sunduğu hizmetler düğün fotoğrafı çekmekle sınırlı kalmıyor. Bu hizmet yanı sıra ürün çekimi alanında da hizmet veriyor. Ürün fotoğrafçısı olarak işletmelerin ürünlerine dair çekilen kaliteli resimler sayesinde prestij kazanmalarına yardımcı oluyor. Resimleri çekilen ürünler reklam amacıyla kullanılırken insanların satışa sunulan ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve ürünlerin görsellerini dijital ortamda görmelerini sağlıyor. Bu hizmeti özellikle müşterilerine sunduğu ürünlerinin öğrenilmesini arzu eden restoranlar için sunuyor.

fotograf studyosu - Düğün Ve Ürün Fotoğrafçılığı Bilgi ve Haber

Giyim Sektörleri İçin Profesyonel Moda Çekimi

Ersin Aydın düğün ve ürün fotoğrafçılığı yanı sıra moda fotoğrafçılığı hizmeti de veriyor. Özellikle giyim sektörü için vazgeçilmez haline dönen moda çekimlerini gerçekleştirerek insanların giyim ürünlerine ulaşmasını kolaylaştırıyor. Moda fotoğrafçısı olarak resimleri müşteri adaylarının ilgisini çekecek şekilde ve net olarak çekiyor. Bu sayede ürünlere dair resimleri gören kişiler satın alma ihtiyacı duyarak o mağaza, butik veya e-ticaret sitelerine ulaşabiliyorlar.

Profesyonel Mankenlerle Moda Fotoğrafı Çekimleri

Moda fotoğrafçısı aracılığıyla alınan moda fotoğraf çekim hizmetinin başarılı olması ve müşteri kazandırmasında ürünler kadar ürünleri taşıyacak mankenlerin de etkisi bulunuyor. Profesyonel mankenler için talep edilen ücretlerin yüksek olması ve işletmelerin kendi mankenlerinin başarısızlığı çekimin de sekteye uğramasına neden oluyor. Moda fotoğrafçılığı alanında hizmet veren Ersin Aydın ve ekibi ise moda fotoğrafı çekimlerinde kendi mankenlerinden yararlanıyor. Profesyonel modelleri sayesinde çekimler kolay bir şekilde tamamlanıyor ve ürünlerin tanıtımı kusursuz şekilde yapılmış oluyor.

Düğün Fotoğrafçısı Tarafından Verilen Diğer Hizmetler

Düğün fotoğrafçılığı yaparak ismini duyurmayı başaran Ersin Aydın düğün, moda ve ürün fotoğrafçılığı dışında da fotoğraf çekimi yapıyor. Fotoğrafçının profesyonel olarak sunduğu fotoğraf çekim hizmetleri arasında şunlar da bulunuyor; yemek, endüstriyel, kişisel, portre, mücevher, saat, cast ve reklam fotoğraf çekimleridir. Bu çekimler uygun şartlar sağlanarak profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Bir önceki yazımız olan Polikarbon Levha başlıklı makalemizde polikarkon levha ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ