03.12.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Dental Yazılım Nedir?

Dental Yazılım Nedir?

İçindekiler

Dental, diş klinikleri ve diş hekimleri için geliştirilmiş hasta takip programıdır. Muayene, randevu, fatura, reçete ve makbuz gibi işlemler dijital program üzerinden gerçekleşir. Dental yazılım hizmetleri sayesinde sağlık sektöründe birçok yenilikler ve kolaylıkla sağlanmaktadır. Klinik yönetimi, verimli bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca tüm süreçler, hızlı ilerlemektedir.

Günümüzde klinik içi dijital yönetim ve kolay hasta takibi için birçok özel yazılım bulunmaktadır. Bu programlar ile hasta takibi, muayene gibi işlemler yapılabilir. Önemli olan kaliteli ve güvenilir yazılımları kullanmaktır. Dental Bulut, bunlardan biridir. Dental CRM başta olmak üzere birçok yazılım güvenle kullanılabilir.

Sağlık sektörü, günün her saatinde yoğun olduğu için işleri pratik hale getirecek programlardan yararlanılmalıdır. Muayene ve randevu takibi gibi işlemlerle zaman kaybedilmemelidir. Bu konuda teknolojik gelişmelerden yararlanılabilir. Dental Bulut, tam da bu alanda pratik çözüm sağlar. Bulut tabanlı olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez. Telefon ve bilgisayar gibi cihazlardan erişim sağlanabilir. Ayrıca randevu hatırlatma gibi seçeneklerle muayene takibi gibi işlemler kolaylıkla yapılabilir.

dental bulut

Dental Bulut Yazılımının Özellikleri Nelerdir?

Dental Bulut, diş hekimi hasta takip programlarından biridir. Diş kliniğine gelen hastalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve iletişimi kuvvetlendirmek için kullanılır. İçinde özellikler barındırdığı için birçok avantaj sağlar. CRM Dental yazılımları, ücretli programlar arasında yer alır. Dolayısıyla kullanım için belli bir ücret ödenmesi gereklidir. Bu program sayesinde müşteri bilgi kaybı ve iletişim kuramama gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Dental Bulut, aylık ve yıllık kullanım seçenekleri sunar. Ayrıca belli zaman dilimlerinde yeni ve daimi müşterilerine karşı kampanyalar sunar. Bu yazılım sayesinde hastaların medikal süreçleriyle yakından ilgilenilebilir. Hastanın geçmişine yönelik bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Bunun yanında online hasta takip programı içerisinde olması istenilen özellikler, detaylı olarak bulunur. Kolay kayıt özelliği ile özellikler hemen kullanılmaya başlanabilir.

Yeni klinik açacak ya da kliğini olan bir diş hekimiyseniz Dental Bulut programını hemen kullanın. Böylelikle hasta takip gibi işlemlerde pratik kazanın.

Dental Bulut Programının Avantajları Nelerdir?

Dental Bulut, diş hekimlerine birçok avantaj sağlar. Bu avantajları şu şekildedir:

 • Kâğıt kullanımını azaltarak israfı önler.
 • Zaman ve yerden tasarruf sağlar.
 • Raporlama ve arşiv seçenekleri sunar.
 • Müşteri yönetimini pratik hale getirir.
 • Hasta memnuniyetini ciddi oranda arttırır.
 • Tüm süreçlerin yakın takibini sağlar.
 • E-Nabız veri gönderimini yapar.
 • Randevu takibini yapar.
 • E-SMM ve E-Fatura gibi dijital faturalandırma işlerinde pratik çözümler sunar.
 • Stok takibini yapar.
 • SMS yoluyla hasta bildirimini sağlar.

Sağladığı avantajlardan dolayı en çok tercih edilen yazılımlardan biridir.

Dental Bulut Ücretleri ve Yorumları

Dental yazılım, sık tercih edildiği için ücretleri de merak edilir. DentalBulut ile ilgili fiyat bilgisini öğrenmek için web sitelerinin fiyatlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca DentalBulut, bazı zamanlarda farklı kampanyalar sunabilmektedir. Kullanıcı yorumları ele alındığında ise diş hekimlerinin diş klinikleri için kullanımı oldukça kolay, hızlı ve pratik bir dental yazılım olduğunu dile getirmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ