20.05.2022 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri

Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri

Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri. 2017 yılından beri Yerli Malı, Marka Tescili, Teknolojik Ürün Deneyimi gibi belgelerle yazılım hizmetleri veren Bilimp, birçok markanın ortağıdır. Yeni nesil akıllı teknolojilerin işletmelerde kullanılması ve olağan işlemlerin daha kolay bir şekilde yapılabilmesi için üretilen araçlar sayesinde, işletme işleyişi sağlanır.

Birçok markanın iş birliğini yapan Bilimp, ürettiği yazılımlar ile adından söz ettirmiştir. Teknoloji dünyasının getirilerini iş dünyasına uyarlayarak ürettiği yazılım programları sayesinde işletmelerin işleyiş süreci hafifler.

Bilimp Personel Yönetim Yazılımı Nedir?

Bilimp tarafından geliştirilmiş yazılım araçlarından bir tanesi olan personel yönetimi yazılımı bir işletmede çalışan binlerce personelin kontrolünün yapılmasını sağlar. Oldukça işlevsel bir özelliğe sahip olan bu yazılım sistemi, Bilimp tarafından geliştirilerek sizlerin hizmetine sunulmuştur. Personel yönetimi yazılım sistemi içerisinde hangi departmanda hangi kişinin çalıştığı ve hangi görevde yer aldığı gibi tüm bilgilee işlenir ve işletme sahibine sunulur.

ik mobil - Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri Bilgi ve Haber

Bilimp Personel Yönetim Yazılım Sisteminin Özellikleri

Bilimp tarafından geliştirilerek sizlere sunulan personel yönetim yazılımının özellikleri;

 • Akıllı filtreleme sistemine sahip olması
 • Personel paneli sayesinde çalışanların tüm iletişim bilgilerini barındırması
 • Sisteme kişinin adı girildiğinde fotoğraf bilgisi ile doğrulanması
 • İşletmede turnike sistemi varsa çalışanın hangi durumda olduğunun kontrol edilmesi
 • İşletmede turnike sistemi yoksa personel takviminden kontrolün sağlanması
 • Mobil cihazlarla bağlantılı çalışması
 • Personel verilerinin tek tuşla indirilebilmesi şeklindedir. Toplu HES sorgulama aracı da sistemin içerisinde yer alır.

Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Yararları

Bir işletmede iletişimsel tüm işlemlerin anında gerçekleşebilmesi oldukça önemlidir. Örneğin, işletme sahibinin herhangi bir departmanda çalışan kişiye ulaşması gerektiği durumlarda Bilimp personel yönetimi yazılım sistemini kullanarak vakit kaybetmeden kişiye ulaşım sağlaması mümkün olur.

Bilimp personel yönetimi yazılım sistemi, bir işletmedeki tüm çalışanların anlık durumunu kontrol edebilmek açısından büyük bir avantaj sağlar. Personel yazılımı sistemleri arasında yeni teknoloji ile donatılmış bir üründür.

Frame 368y - Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri Bilgi ve Haber

Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Araçları

İşletme içerisinde çalışan tüm kişilerin verilerinin kaydedildiği Bilimp personel yönetim yazılım sistemi çeşitli araçlardan oluşur. Bunlar;

 • BiMesaj
 • Görev
 • Toplantı
 • Kurumsal Paylaşım
 • Çalışma Bilgisi
 • Notlar
 • Takvim vb. daha pek çok içeriği barındırır.
Frame 16d - Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri Bilgi ve Haber

Bilimp tarafından geliştirilen ve işletmelere sunulan bu yazılım sistemi, işletmenin seyrini olağan akışında tutar. İletişimin anında gerçekleşmesi açısından büyük bir önem taşır.

Frame 369 1 - Bilimp Personel Yönetim Yazılımının Özellikleri Bilgi ve Haber

Bilimp Personel Yönetim Yazılımını Ücretsiz Dene

Bilimp’in müşterilerine sunduğu avantajlı fırsatlardan bir tanesi olan ücretsiz demo sürümü ile personel yönetimi yazılım sistemini kullanabilirsiniz. Sadece 1 aylığına ücretsiz olarak sizlere sunulan demo sürümü, tüm paketleri içerisinde barındırmaz.

Ancak minimum düzeyde bile işletmenizde harikalar yarattığını görebilirsiniz. 30 gün sonunda Bilimp personel yönetim yazılımını ücreti karşılığında resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Satın alım işlemi sonrasında bu yazılımı tam performans ile kullanabilmeniz mümkün hale gelecektir. Bilimp sizlere satış işlemlerinde uygun fiyatlı çözümler sunar.

Bir önceki yazımız olan Bez Ciltli Kitapların Avantajları Nelerdir? başlıklı makalemizde 100 temel eser, bez ciltli kitaplar ve Lgs soru bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ