04.10.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

2021’de En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları Hangileri?

2021’de En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları Hangileri?

İçindekiler

Çocukların veya yetişkinlerin kendilerini geliştirmelerinin yolu zekalarını geliştirmekten geçiyor. İnsanların zekalarını geliştirmelerinin en eğlenceli ve basit yolu akıl oyunları veya zeka oyunları oynamaktır. Hem sıkılmanıza engel olacak hem de eğleneceğiniz bu oyunlar hayatınıza da farklı açıdan bakmanızı sağlayacaktır.

Her yaş için bulunan zeka oyunlarımız bunun için size çok yardımcı olacak. Farklı kategorilerde istediğiniz alanda kendinizin veya çocuklarınızın zekasını geliştirebilecek en iyi oyunları sizlere sunuyoruz. Fibroidanne olarak zeka oyunları konusunda alt yaş gruplarından üst yaş gruplarına kadar her kategoride hizmet veriyoruz.

Algı Alanlarına Göre Zeka Oyunlarımız

Her bireyin başarılı olduğu farklı alanlar vardır. Görsel alanında çok başarılı olan biri matematik alanında başarısız olabilir veya tam tersi durum da olabilir. Bu nedenle zeka oyunlarımızı yeteneklerinize göre kategorize ettik. Algı alanlarınıza göre düzenlediğimiz oyun türlerimiz şunlardır:

architecto foxmind 94c6 - 2021'de En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları Hangileri? Bilgi ve Haber
 • Matematik, hız, işlem becerisi
 • Strateji planlama, akıl yürütme
 • Puzzle, el becerisi 
 • Kodlama
 • Genel kültür
 • İslami oyunlar
 • Kelime türetme, hızlı düşünme, Türkçe oyunları
 • Görsel hafıza, görsel algı
 • Hayal gücü tasarım
 • Dikkat, odaklanma, konsantrasyon

Bu kategoriler arasından kendinize uygun olanı rahatlıkla seçebilir geliştirmek istediğiniz yönünüzü belirleyebilirsiniz. Ardından o alana göre oyunlarımızı tercih edebilirsiniz.

iq fit 0b3d - 2021'de En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları Hangileri? Bilgi ve Haber

Zeka Oyunlarımızın Katkısı

Çocukların küçük yaşta zeka oyunları oynaması ileride çok daha zeki ve olgun bir bakış açısına sahip olmasını sağlayacak. Ayrıca yetişkinlerin de kendilerini geliştirebileceği her yaştan zeka oyunlarımıza sahip olunabilir. Fibroidanne firması olarak bireylerin kendilerini geliştirmesi için sunduğumuz zeka oyunları birçok farklı alanı kapsıyor. Çocuklarda çok fazla gördüğümüz dikkat eksikliği için dikkat, odaklanma, konsantrasyon alanında zeka oyunlarımızı oynayabilirsiniz.

Dikkat geliştirme oyunları sadece çocuklar için değil yetişkinler için de faydalıdır. İş yerinizde toplantılarda, okulda iseniz derslerinizde daha fazla odaklanmanızı sağlayacak zeka oyunlarımız size bu konuda destek olacaktır. Bu tür oyunları ne kadar fazla oynarsanız size o kadar çok katkı sağlayacaktır.

dedemin evi b95b - 2021'de En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları Hangileri? Bilgi ve Haber

En Çok Tercih Edilen Zeka Oyunları

2021 yılına geldiğimizde pandeminin de etkisiyle insanlar evde yapabilecek birçok aktivite arıyor. Evde geçirilen bu sürelerde insanlar daha fazla kendilerini geliştirebilecekleri zeka oyunlarına yöneliyorlar. 2021 yılında en çok satılan zeka oyunlarımızı sizler için derledik.

 • Sorti Akıl Ve Zeka Oyunu
 • Kota Big
 • Dikkat 4
 • Dedemin Evi
 • Moli Dedektif Plus
 • Brain Box Türkiye

Ve daha birçok zeka oyunlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Fibroidanne şirketi olarak sizlere kendinizi geliştirmeniz açısından birçok zeka oyunlarını hizmetinize sunuyoruz. Eğitici ve geliştirici zeka oyunlarımızla ileride okul, iş ve sosyal hayatınızda sizlere yardımcı olacak oyunlar oynamanızı sağlıyoruz. Sitemizde sizler için sunduğumuz oyun tavsiyeleriyle aklınızda bir fikir oluşmasına yardımcı oluyoruz.

Fiyatlarımız

Fibroidanne olarak sizlere piyasaya bakıldığında en uygun fiyattan ürünlerimizi sunuyoruz. Ürünlerimizin birçoğunda bulunan ücretsiz kargo seçenekleriyle ek olarak kargo ücreti ödemenize engel oluyoruz. Oyunlarımızın kalitesi ve size katacakları düşünüldüğünde vereceğiniz ücretin ne kadar uygun olduğuna sizler de şaşıracaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ