01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Yatak Alırken Neden Yataş Bedding’i Seçmelisiniz?

Yatak Alırken Neden Yataş Bedding’i Seçmelisiniz?

İçindekiler

Yatak, kaliteli uyku için önemli bir mobilyadır. Günün önemli bir kısmını yatakta uyuyarak geçiririz. Rahatsız bir yatak, hem uyku kalitesini düşürür hem de gün içinde eklem ağrılarına sebebiyet verebilir. Konforu destekleyen ürünler hem uyku süresini uzatır hem de uykudan alınabilecek maksimum verimi elde etmenize yardımcı olur. Yataş Bedding ürünleri arasında; alerji sorunu olanlar için, yüksek kilolular için ya da bel, boyun ve sırt ağrılarını önlemek amacıyla üretilmiş, farklı özelliklerde herkese uygun yatak bulmak mümkündür. Konforlu yatağın adresi Yataş’ta aradığınız ürünü bulmanız mümkün!

Huzurlu Uykuların Vazgeçilmezi Yataş Yataklarının Öne Çıkan Özellikleri

Yataş Fresche teknolojisi ile üretilen yatak modellerinde yatağın çıkarılabilir ve yıkanabilir pedi sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz. Bu teknoloji çevreci bir hijyen sistemidir. Toz akarları, bakteri küf ve mantarlara karşı savaşır.

Monoblock Solid Core teknolojisi dayanıklı ve full ortopedik yapısı sayesinde sırt ve beli destekler. Formunu yıllarca kaybetmez ve sert ürün arayanlar için birebirdir. Her mevsim kullanılabilen bu modellerin kışlık yüzeyinde Alpaka yünlü kumaş yazlık tarafında ise ipek katkılı örme kumaş kullanılır. Bir taraf sıcacık bir uyku geçirmenizi sağlarken diğer taraf serinletici etkisiyle rahat ve terlemeden geçirebileceğiniz bir uyku ortamı sağlar.

Purotex teknolojisi sayesinde içerisinde vücut ile temas ettiğinde aktifleşen ve içerisinde doğal probiyotikler bulundurur. Bu özel kumaş, yatak yüzeyini alerjen ve bakterilere karşı korur. Çevreye zarar vermeden yönetilen bir sistemle ağaçlardan elde edilen nem koruyucu özelliğe sahip Tencel teknolojisi ile vücut sıcaklığını dengede tutar.

Pocket yay sistemi sayesinde birbirinden ayrı hareket edebilen yaylar farklı vücut tiplerine uygundur. Free Zone teknolojisi 2 kişilik modellerde çiftlerin birbirlerinin dönüş hareketlerinden rahatsız olmalarını engeller. 5 Bölgeli Pocket yay sistemi sayesinde birbirinden bağımsız farklı sertlikteki yaylarıyla vücudun beş farklı bölgesine özel destek vererek uyku kalitesini artırmayı hedefler. Uzay teknolojisiyle üretilmiş 60 DNS visco elastik ped hem vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır, hem de yorgun uyananlar için ideal bir modelidir. Yazlık ve kışlık olarak iki tarafı da kullanılabilir. Genellikle kış tarafında daha sıcak tutacak, nefes alan yapısı sayesinde vücut sıcaklığını dengede tutan ve kalp atışını dengeleyen woolmark yün kumaşlar tercih edilirken yazlık tarafında terlemeyi önleyici ve serinletici pamuk kumaşlar tercih edilir.

Yataş Bedding

Adaptive teknolojisi sayesinde kişiye özel bir klima gibi çalışır ve gece boyu nemi dengede tutarak uyku bölünmelerini en aza indirger. Bu teknoloji nemi dağıtır ve fazlasını buharlaştırır. Propocket 2.1 özel yay sistemi sayesinde daha sert ve güçlü bir yüzeye sahip olan yataklar, yüksek kilolular için idealdir. Manyetik ipliklerle örülmüş tesla teknolojisi uyku kalitesini artırır ve rem uykusunu destekler. Rollpack tasarımlı olanlar hızlıca hazırlayabileceğiniz pratik ve konforlu modellerdendir.

Yataş ürünleri, çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT yay teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde ürünlerdeki yay sargıları metal teller kullanılarak birbirine bağlanır. Bu sistemdeki yataklar vücudun kıvrımları ile uyum içerisinde olup gece boyu omurgayı destekler ve vücudun diğer boşluklarını koruyarak ağrı sızıların önüne geçmeye yardımcı olur.

Yüksek Konforlu Yatak Markası: Yataş Bedding

Yataş Bedding uzun ömürlü tasarımların adresidir. Yumuşak, orta seviye, orta üst ve sert modeller, arasından size uygun ürünü seçebilirsiniz. Yataş’ta ebatlar 80×180 yataktan başlar. 90X190 ve 90×200 yatak ölçüleri standarttır. 140×190 yatak ölçüleri biraz daha geniş alanı olanlara hitap ederken, 160×200 yatak ebatları ve 180×200 yatak ölçüleri konforlu uykuyu sevenlere hitap eder. Ürünler hijyeniktir ve doğal içeriklerden üretilmiştir.

Uyku bölünmelerini en aza indirerek kesintisiz bir gece geçirmenizi sağlar. Basıncı eşit şekilde dağıtarak omurgayı destekleyen ortopedik modeller, bel ve omurgada meydana gelen ağrıları azaltmayı hedefler. Yataş Bedding ürünleri arasında herkesin uyku kalitesini artırabilecek bir model bulmak mümkündür. En iyi yatak markası Yataş Bedding yatak fiyatları kullanılan teknolojilere ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Siz de modelleri inceleyerek size en uygun modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ