24.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Yağları Yakarken Kas Yapın EmSculpt Neo

Yağları Yakarken Kas Yapın EmSculpt Neo

İnsanlar, vücudunun her zaman güzel bir görüntüye sahip olmasını isterler. Bundan dolayı da araştırmalarını bu konuya ağırlık vererek yaparlar. Ancak konu ile alakalı yapmış olacakları yanlış araştırmalardan dolayı ne kadar istiyor olurlarsa olsunlar fark etmez aradıkları sonuçlara bir türlü ulaşamıyorlar. Çünkü birçok kişi için estetik görünüme sahip vücuda sahip olmak adına yapılması gereken tek şey kilo vermektir. Gerçekte ise yalnızca kilo vermek istenilen vücut görüntüsünün ortaya çıkmasını sağlamayacaktır. Bununla beraber bacak kalınlığı, popo hattı ya da kolların sıklığı gibi etkenler de yine önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ancak bu aşamada yapılacak olan hiçbir çalışma, EmSculpt Neo Ankara seansları kadar etkili olmayacaktır.

Yağları Yakarken Kas Yapın EmSculpt Neo

EmSculpt Neo Nedir?

Çok daha biçimli bir vücuda sahip olmak adına sadece kilo vermiş olmak yetmeyecektir. Örneğin daha güzel bir görünümdeki karın için düz karına sahip olmak asla yeterli gelmeyecektir. Bununla beraber sıkılığı ve burada bulunan kas kütlesi de önemlidir. Güçlü bir karın yapısına sahip olmak kişinin duruşunun da düzelmesini sağlayan önemli bir etkendir. Bununla beraber sıkı kol, bacaklar ve popo ile beraber çok daha dinamik bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Çünkü yerçekiminden ötürü vücuttaki hatların sönük olması ortaya ciddi anlamda kötü görüntü sağlamaktadır. Sporla çok uzun süreler boyunca istediği vücut yapısına sahip olmakla zamanını geçirmek istemeyenler ise EmSculpt Neoile beraber aradıklarını sorunsuzca elde etmiş olacaklardır.

Spor yapmak oldukça etkili sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olsa da bölgesel olarak hazırlanılan programlar hem oldukça zorludur hem de uzun süreler boyunca düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Böyle olunca da pek çok kişi ilk aşamada büyük bir hevesle başladıkları spor ve diyet programlarına daha sonrasında ara vereceklerdir. EmSculpt Neo Ankara ise bu aşamada devreye girerek kadın ya da erkek fark etmeden insanlara aradıklarını en iyi şekilde vermeyi başarmaktadır. Bu alanda gelişmiş olan teknolojinin beraberinde getirdiği son nokta olan sistem ile birlikte yalnızca yağ yakımı gerçekleştirilmemektedir. Bununla beraber belirli alanlarda kas yapımı da sağlanmış olmaktadır.

Cihaz hem yüksek yoğunluğu olan elektromanyetik enerjiyi hem de radyofrekans enerjisini bir arada kullanmaktadır. Bu sayede de çok daha kısa bir süre içerisinde üstelik konforlu bir ortamda istenilen vücut yapısına ulaşmak da mümkün hale gelecektir. Seansların süresi yapılacak bölgeye göre yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. Bu süre zarfında ise aynı anda hem yağ yakımı hem de kas geliştirme işlemi herhangi bir sorun olmadan gerçekleştirilmektedir.

Yağları Yakarken Kas Yapın EmSculpt Neo

EmSculpt Neo Nasıl Çalışmaktadır?

Gerçekleştirilecek olan EmSculpt Neoseansı esnasında senkronize bir şekilde RF ve HIFEM+ enerjileri aplikatör kullanılarak uygulamanın yapılacağı alana sabitlenmektedir. Radyofrekans ısıtma işlemi ile beraber bölgedeki kasların sıcaklığı hızlıca birkaç derece yükselecektir. Bu yükselme, spor öncesinde yapılan ısınma antrenmanına benzer olarak kasların strese maruz kalmaya hazırlanmasını sağlar. 4 dakikadan kısa bir süre içerisinde www.drbuketyildirim.com tarafından yapılacak işlem doğrultusunda deri altında yer alan hücreler kalıcı bir şekilde hasar görür. HIFEM+ enerjisinin kullanılması ile beraber ise bölgede yer alan kas lifleri ciddi yoğunluklarda kasılmaya başlar. Böylece kas liflerinin ve hücrelerinin sayısı ile büyümesinde de artış ortaya çıkar. Seans ortalama 30 dakika sürerken bu süre içerisinde kaslar yaklaşık olarak 20 bin kere kasılır. Bu sayıyı ise sporla elde etmek mümkün değildir. Seansın sona ermesinde dahi istenilen etkinin elde edilmesi mümkün olacaktır, tüm seanslar bittiğinde ise çok daha yoğun kaslı ve şekillendirilmiş vücuda sahip olunacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ