01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Telehandler (Teleskopik Forklift) Nedir ve Ne için Kullanılır?

Telehandler (Teleskopik Forklift) Nedir ve Ne için Kullanılır?

Vinç ve de forklift makinalarının ayrı ayrı yapacakları işleri tek başına gerçekleştirmesi ile bilinen telehandler yani teleskopik forklift yükleyici olarak da bilinmektedir. Vinç, forklift, kepçe, sepetli platform gibi ihtiyaçların tek araçtan elde edilmesine olanak sunan iş makinası telehandler işin daha hızlı ve kolaylıkla yapılabilmesine de destek olmaktadır.

Telehandler arazi şartına bakılmaksızın kullanıma uygun olan iş makinasıdır. Bunun ile beraber özellikle zorlu arazilerde de kullanılmasını ise 4×4 arazi sürüşü ile elde etmektedir. Son derece dar olan alanlarda bile ideal bir manevra kabiliyetine sahip olan telehandler iş makinası tarım, inşaat, sanayi gibi birçok sektör içinde kullanılabilmektedir.

Telehandler iş makinasının kullanım alanı geniş olması sebebi ile birçok işlemler için ihtiyaç duyulan hizmeti de almanız mümkün olur. Teleskopik forklift ya da yükleyici olarak ifade edilen iş makinasını satın almanın yerine kiralama işlemlerinden faydalanarak firmanız içinde son derece ekonomik olan bir seçime yer açmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz. 

Telehandler kiralama işlemleri ile beraber iş makinasını dilediğiniz sektör içinde kolaylıkla kullanarak farklı özelliklerinden yararlanabilir ve işlerinizi de kısa sürede gerçekleştirmenin de ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Telehandler kiralama hizmetlerinde yararlanarak firmanızın kasasından toplu olarak para çıkışının yerine sadece kiralama bedelinin çıkışı gerçekleşir. İş makinası kiralama bedeli ise faturalandırılır. Bu fatura ise gider kalemi olarak da yer alarak firmanın avantajına sunulur.

Greyder Kiralama

Kiralık Telehandler Seçenekleri

Gerçekleştirilecek olan işlemlerde sadece telehandler iş makinası kiralama değil aynı zamanda kiralık greyder iş makinası desteğinden de yararlanabilirsiniz. Kiralık greyder hendek kazma ya da yol yapımı gibi birçok işlemlerde kullanımına uygun olan bir iş makinasıdır. Karıştırma, yayma, kar küremesi, toprak tesviyesi, bitkisel tabaka kaldırılma, şev yükseltme gibi farklı işlemler için kullanılmaktadır. Kiralık greyder ya da telehandler kiralama hizmetlerinin alımında ise Makina Parkuru adresinden faydalanabilirsiniz.

Kiralık greyder veya telehandler kiralama hizmetlerinin alımında dilerseniz araç kullanımında profesyonel ve deneyimli olan elemanı da kiralamanız mümkün olmaktadır. Böylelikle ekstra bir eleman alımına yer açmadan kiralama hizmetinden araç operatör desteğini de alarak avantajlı bir seçimden yararlanmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Makina Parkuru markasından faydalanarak greyder ya da telehandler kiralama hizmetlerine aylık ya da yıllık olarak tercih edebilirsiniz. Anında kiralama hizmet bedellerini inceleyerek iliniz içinde sunulan kiralama işlemlerinden yararlanarak teleskopik forklift veya greyder iş makinasını kiralamanın avantajlarını elde etmeye başlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ