23.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Prof Dr Mustafa Çetiner

Prof Dr Mustafa Çetiner

Hematolojik hastalıklar her zaman en sık karşılaşılanlardandır ve aynı zamanda sonuçları itibariyle birçok kişiyi korkutmaktadır. Kanla, lenf düğümleriyle, dalak ve kemik iliğiyle ilgili bütün hastalıklar hematolojinin çalışma alanlarına girmektedir. Kan düzeylerinde düşüklükler ve yüksekliklere neden olan doğumsal ve edinsel hastalıklar, kan pıhtılaşması ve damar tıkanıklıklarıbilim dalının ilgi alanına girmektedir. Ayrıca kan ve kemik iliği kanserleri, bağışıklık sistemi hastalıkları, lenf nodu ve dalağın büyümesine neden olan iyi huylu hastalıklar ve kanserlere de hematoloji uzmanları bakmaktadır. Prof Dr Mustafa Çetiner bu alanda bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmaktadır.

Prof Dr Mustafa Çetiner ve Uzmanlığına Giren Hastalıklar

Prof Dr Mustafa Çetiner kliniğinde anemi, immuntrombositopeni (İTP), Trombotik Trombositopenik Purpura(TTP), Hemolitik Üremik Sendrom (HÜS), Pıhtılaşma bozuklukları, Kemik İliği Yetmezliği gibi hastalıklara yönelik hizmet vermektedir. Ayrıca Hemofililer, Glanzman trombastenisi, Bernard Solier Sendromu gibi kanama bozuklukları, VonWillebrand Hastalığı, akut lösemi, kronik lösemiler, Miyelodisplastik sendrom, Polistemia Vera, Esansiyel Trombositoz, Myelofibroz), Multipl Miyelom gibi kronik Miyeloproliferatif Hastalıklarda da çalışmaktadır.

Prof Dr Mustafa Çetiner İletişim Bilgileri

Prof Dr Mustafa Çetiner hastalıklarına yönelik güler yüzlü ve alakalı yaklaşımıyla öne çıkmaktadır. Sürekli kendini geliştirmekte, ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. İlgi alanına giren tanı ve tedavilerdeki en güncel gelişmeleri hastalarıyla tanıştırmaktadır. Dilerseniz https://www.mustafacetiner.com/ adresinden her türlü detaya ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ