29.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Pharmaton İçindekiler Nelerdir ve Ne İşe Yarar?

Pharmaton İçindekiler Nelerdir ve Ne İşe Yarar?

İçindekiler

Pharmaton İçindekiler Nelerdir ve Ne İşe Yarar? Pharmaton vitaminlerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan tablet ve efervesan formda  satışa sunulan vitamin ilacıdır. Günlük alınması gereken vitamin ihtiyacının karşılanması için kullanılan pharmaton kapsüller yoğun iş temposunda yaşayan insanlar için faydalıdır.

Pharmaton İçindeki Vitaminler

Pharmatonun içeriğinde demir, çinko, kalsiyum, manganez, lesitin, A, B, C, D ve E vitaminleri bulunmaktadır. Ayrıca bu vitamin ilacının içerisinde ginseng, biotin, nikotinamid, folik asit, bakır ve selenyum da bulunur. İçeriğinde bulunan ginseng G115 sayesinde hücreler maksimum miktarda oksijen alınmasını sağlayacaktır.

Pharmaton kapsülü oluşturan yararlı vitaminler ve mineraller sayesinde zinde ve dinç bir vücuda sahip olunabilir. Pharmaton konsantrasyonu arttıran bir içeriğe sahiptir ve odaklanmanız gereken işlerinizde sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Öğrencilerin derslerinde odaklanmayı arttıran ve sınav dönemlerinde fayda sağlayan pharmatonu günde bir kapsül alınımı yeterli olacaktır.

Spor ve Cinsel Yaşam

Cinsel birlikteliklerde ekstra performans sağlayan pharmaton kapsüller kişilerin daha dikkatli, farkındalık sahibi ve dinç olmasına sebep olur. İçinde bulunduğu ginseng sayesinde  cinsel performansı arttırdığı bilinmektedir. Spor ve egzersiz yapan insanlar da fiziksel performansı arttıran bu kapsüller sayesinde spor esnasında ve sonrasında verim alınmasını sağlar. Spor yapan ve ağır işlerde çalışan kişilerde iş sonrasında laktik asit üretiminin artmasıyla vücudun kendini yorgun hisseder bu yorgunluğun geçmesini ve spor sonrasında oluşan ağrıların azalmasında pharmaton kapsül yararlı olacaktır.

Pharmaton Kilo Aldırır mı ?

Vücudunuzda oluşan yağlanmalara karşı etkili olan pharmaton kapsüller kullanıldıklarında kilo aldırmayan maddeler içerir. 12 yaşından küçük çocuklar için önerilmeyen bu kapsülleri 12 yas üzeri herkes günde 1 tane alabilirler. Özellikle sabah kahvaltısından sonra alınan pharmaton su ile içilebilir. Şeker içermediği için diyabetli hastalarda gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Zinde ve dinç bir vücuda sahip olmak isteyen herkes bu kapsülleri gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Fakat kullanmadan önce hasta kişilerin doktor kontrolü ile kullanmaları önerilir. Yoğun iş temposunda çalışan kişiler zengin içeriği ile pharmaton kapsüller günümüzde çokça kullanılmaktadır.

Pharmaton Kaç Para

Eczanelerde 30,60,100 kapsül olarak satışa sunulan bu ilacın bir de 20 tabletlik efervesan formu bulunmaktadır. Son olarak ta Pharmaton 50 plus çıkmıştır. Bu ilaç 50 yaş üstündekiler için kullanıma sunulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ