04.12.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Minibüs ve Otobüs Kiralama Fırsatları

Minibüs ve Otobüs Kiralama Fırsatları

İçindekiler

Gruplar halinde seyahatler için en ideal tercihler otobüs kiralamak veya minibüs kiralamaktır. Bu hizmete ülkemizin tüm il ve ilçelerinden ulaşmanız buskirala.com ile mümkün. Acemali Turizm’in yasal alt yapısı ile sunulan bu hizmetlerde 9 farklı toplu taşıma aracı kullanılıyor. Bu araçlar arasında VIP minibüslerden şehirlerarası otobüslere kadar birçok seçenek bulunuyor.

Kiralık Otobüs Çeşitleri

Ulaşım ihtiyaçlarınıza kapsamlı destekler sağlayabilmek amacıyla tüm kiralık otobüs filomuz D2 yetki belgeli olarak hizmet verir. Bu yetki belgesine sahip olan araçlarımız standart otogar otobüslerinin aksine herhangi bir güzergah sınırlamasına tabii tutulmazlar. Bu sayede otobüslerimizin hareket noktası, varış noktası, mola noktaları ve durak noktalarının seçimi tamamen müşterilerimize bırakılır. D2 yetki belgeli kiralık yolcu otobüslerimiz 3 farklı kapasitededir.

www.buskirala.com/otobus-kiralama/

46 Kişilik Otobüs Kiralama

Özel otobüs kiralama ihtiyaçlarına en iyi cevabı 46 kişilik kiralık otobüslerimiz verir. Bu araçların tamamı 2+2 koltuk düzenine sahiptir. Yolcu kabinlerinde koltuk arkası televizyon, her koltukta priz veya şarj ünitesi ve yatar koltuk gibi birçok lüksü barındırırlar.

Bu araçlar 46 yolcu, 1 hostes ve 1 şoför koltuğuna sahiptir. 46 kişilik şoförlü otobüs kiralama hizmetlerimizde Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Man Lion’s Coach, Neoplan Cityliner, Neoplan Tourliner, Setra S515 ve Temsa Safir araçları hizmet verir.

50 Kişilik Otobüs Kiralama

Buskirala.com ekipleri 50 kişilik kiralık otobüsleri ile şehir içi veya şehirlerarası yolculuk ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Bu araçlar da diğerleri gibi D2 yetki belgesine sahiptir. Bu sayede esnek bir kiralama desteği sağlanır. 50 kişilik otobüs çeşitleri diğerlerine oranla kısıtlıdır. 2+2 oturma düzenine sahip olan bu araçların tamamı Temsa markasının Safir modelindedir.

Bu otobüslerin yolcu kapasitesi 50 olsa da bir hostes bir de şoför koltuğu ayrıca bulunur. Bu nedenle toplam 52 koltuğa sahiptir. Koltuk arkası televizyon, buzdolabı, çay makinesi ve kahve makinesi gibi birçok konfora da sahiptir. Diğerlerine kıyasla bagaj hacimleri yolcu sayısına göre küçük kalabilir.

54 Kişilik Otobüs Kiralama

54 kişilik kiralık otobüslerin çoğu 3 akslıdır. Bu durum şehir merkezlerinde ve dar yollarda genellikle problem oluştursa da şehirlerarası ve uluslararası güzergahlarda bir dezavantaj oluşturmaz. Bu araçlar standart yolcu otobüslerinden yaklaşık 150cm daha uzundur. 2+2 koltuk düzenine sahiptirler. Ayrıca kabinlerinde televizyon, priz ve wifi gibi özellikler vardır. Ayrıca sunumlar için mikrofon donanımına da sahiptir.

Bu otobüslerimiz genellikle Temsa Safir, Neoplan Starliner, Travego 17SHD, Man Fortuna veya Setra’dır. 54 yolcu, 1 şoför ve 1 hostes koltuğu bulunur. Otobüs kiralama fiyatları en yüksek araçlardan biridir.

Kiralık Yarım Otobüs Çeşitleri

Büyük otobüsler ile minibüslerin arasında bir yolcu sayısına sahipseniz yarım otobüsler, bir diğer deyişle midibüsler ihtiyacınıza cevap verebilir. Bu midibüsler 27 kişilik ve 31 kişilik çeşitlere sahiptir. Kiralık yarım otobüslerimizin motor kabinleri yolcu kabinlerinin altındadır. Bu nedenle uzun yolculuklarda ses rahatsızlığı oluşturabilir. Firma tavsiyemiz bu araçlar ile günlük 600 kilometreden daha uzun yolculuklara çıkmamanız yönündedir.

otobus ve minibus kiralama

Kiralık Minibüs Çeşitleri

Kalabalık olmayan gruplarınız veya VIP minibüs ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü kiralık minibüs filomuz sunar. Bu minibüsler genellikle Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter veya Volkswagen Caravelle’dir. Koltuk sayıları 4, 8, 16 ve 19 olarak çeşitlendirilmiştir.

Firmamız minibüs kiralama hizmetlerinde de D2 yetki belgeli araçlar kullanır. Bu araçları da otobüslerimizde olduğu gibi turizm, gezi, kongre, toplantı, merasim, havalimanı transferi, düğün, nişan, cenaze ve benzeri tüm yolcu taşımacılığı ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

www.buskirala.com/minibus-kiralama/

19 Kişilik Minibüs Kiralama

Servis kiralama ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verebilen araçlardır. Bu araçlar genellikle Volkswagen veya Mercedes markadır. 19 kişilik kiralık minibüslerde hostes koltuğu bulunmaz. Toplam kapasitesi 19 yolcu + 1 şofördür. Uzun yolculuklarınızda çift şoför tahsis etmemiz gerekebilir. Bu ve benzeri durumlarda yolcu kapasitesini 18’e düşürmemiz gerekebilir.

19 kişilik kiralık servislerimiz kabinlerinde buzdolabı ve çay makinesini barındırır. Bu ekipmanlar minibüslere sonradan eklenmiştir. Ayrıca ortak kullanım için yolcu kabinlerinde 1 adet televizyon da vardır.

16 Kişilik Minibüs Kiralama

Minibüsler arasında en geniş bagaj kapasitesine sahip olanlar 16 kişilik kiralık minibüs filomuzda bulunur. Araç büyüklükleri 19 kişilikler ile aynıdır. Bu nedenle bagajlarında geniş imkan tanırlar. Kabinleri de aynı özelliklere sahiptir. Oldukça sessiz ve konforlu yolculuklar için ideal seçimdirler.

16 kişilik kiralık servislerimizin koltuk düzenleri 2+1 olarak dizayn edilmiştir. Koltuk arası mesafeleri otobüsler kadar geniş olmasa da yeterli seviyede ve TSE standartlarındadır.

8 Kişilik Minibüs Kiralama

Vito kiralama veya Caravelle kiralama olarak ta bilinen bu hizmette lüks 8 kişilik kiralık minibüsler kullanılır. İhtiyaca göre bu araçların 9 kişilik olanları da mevcuttur. Tamamı Volkswagen ve Mercedes marka olan bu araçlar otomobil konforundadır.

Çoğunlukla siyah renkte olmaları VIP segmentinde olmalarındandır. Bu minibüsler ile havalimanı transferi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabiliriz.

4 Kişilik VIP Minibüs Kiralama

Bu araçlar makam aracı olarak dizayn edilmiştir. Ülkemizde birçok işadamı ve devlet büyüğü bu araçlar ile seyahatlerini tamamlar. 4 kişilik kiralık minibüslerimizin şoförleri özel protokol eğitimlerinden geçerler. Bu sayede size veya misafirlerinize kusursuz bir hizmet sağlarlar.

VIP makam minibüsü kiralama ihtiyaçlarınızın tamamında siyah renkte Mercedes Vito araçlar kullanılır.

Toplu Taşıma Hizmetleri

Tüm bu araç filosunun gücü ile minibüs ve otobüs kiralama şirketimiz sizlere kusursuz yolculuklar sağlayabilir. Hangi toplu taşıma aracına ihtiyacınız olursa olsun hemen çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turizm otobüsü, gezi otobüsü, düğün otobüsü ve aynı şekilde minibüslere web adresimizden ulaşabilirsiniz.

www.buskirala.com

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ