28.05.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

İstanbul Neodyum Mıknatıs Firması

İstanbul Neodyum Mıknatıs Firması

İçindekiler

İstanbul Neodyum Mıknatıs Firması olarak gauss ölçümü konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile faaliyette bulunmakta, sektörde fark yaratan bir firma olarak dikkat çekmekteyiz. Gıda sektöründe önemli bir konumda bulunan gauss ölçümünün, titizlikle yapılması gerekir. Gaussmetre ile yapılan bu ölçüm, bir çeşit manyetik alan ölçümü olarak bilinir.

İstanbul Neodyum Mıknatıs Firması olarak gıda güvenliği için mıknatıs ölçüm ile manyetik kalibrasyon hizmetini sunmaktayız. TÜBİTAK ve BRC sertifikalı hizmet sunarak sürecin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Gaussmetre cihazlarımız, profesyonel mıknatıs ölçümünü mümkün kılmaktadır. Sizler de gauss ölçümüyle ilgili kurumsal hizmet almak istiyorsanız, bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Gauss Ölçümü Kapsamında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

Gauss ölçümünde titiz bir çalışma oldukça önemlidir. Bu nedenle gauss ölçümü için kurumsal hizmete başvurmanız gerekmektedir. Bilindiği üzere gıda sektöründe üretim yapan firmaların belirli hususlara dikkat etmesi gerekir. Bu hususlardan en önemlisi, gıda ürünlerinin üretimi sırasında yabancı maddelerin ürün içerisinde yer almamasıdır.

Gaussmetre ile yapılan ölçümler, gıda ürünlerinin içerisinde yabancı madde olup olmadığını tespit eder. Bu noktada, gauss ölçümünün titizlikle gerçekleştirilmesi, ürünlerin güvenilir bir üretim sürecinden geçmesini sağlar. Bizler, gauss ölçümünü yenilikçi cihazlar üzerinden gerçekleştiriyor, sürecin her aşamasında profesyonel bir tutum benimsiyoruz. Bu kapsamda;

  • Manyetik ekipmanın sahip olması gereken en düşük gauss miktarını kontrol ediyoruz.
  • Mıknatısın kutup aralıklarınızı titizlikle kontrol ediyoruz.
  • Mıknatısın genel özelliklerini inceliyor, herhangi bir sorun olup olmadığını tespit ediyoruz.
  • Mıknatıs ve ürün etkileşimini kontrol ederek süreci başlatıyoruz.
gaus ölçümü

Gaussmetre Cihazları için Kalibre İşlemleri

Gauss ölçümü sırasında kullanılan gaussmetrelerin kalibre işlemlerinin düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Ölçüm öncesi ve sonrasında cihazları kontrol etmekte ve var olan sorunları zamanında gidermekteyiz. Bunun yanı sıra gaussmetre cihazlarımızı her yıl kontrol ettirerek gerekli bakımlarını yaptırmaktayız.

Mıknatıs kalibrasyonunu prosedürlere uygun şekilde gerçekleştirmekte ve kalibrasyon için olması gereken standartları raporlar üzerinden paylaşmaktayız. Uzman mühendis kadromuz ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gauss ölçümü ve gaussmetre cihazları için kalibre hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ