21.05.2022 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır? İmplant fiyatı hesaplama işlemi klinikte yapılacaksa; hastanın ihtiyacına ve ağız – diş sağlığına göre belirlenmektedir.

İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır? İmplant fiyatı hesaplama işlemi klinikte yapılacaksa; hastanın ihtiyacına ve ağız – diş sağlığına göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra implant fiyatı belirlenirken; kullanılacak olan cihazlara ve implant türü göz önünde bulundurulmaktadır. En net fiyat, muayene ardından müşteriye aktarılmaktadır.

İmplant tedavisinde fiyatı etkileyen bir takım hususlar yer almaktadır. Bu hususlar şu şekilde sıralanabilir;

  1. İmplant protezinin türü,
  2. İmplant vidasının türü ve markası,
  3. Hastanın ağız ve diş sağlığı durumu,
  4. İmplant tedavisinde verilen garanti süresi,
  5. Tedavi kapsamında uygulanan yöntem.

İhtiyaç duyulan tedavi şekli, implant fiyat hesaplama seçeneklerini oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra, kullanılacak implant protezinin hangi ülkenin üretimi olduğu da fiyatı belirlerken yardımcı olan unsurlardan birisidir.

İmplant Tedavi Fiyatları

İmplant fiyatları nasıl hesaplanır sorusu ve İmplant tedavi fiyatları için doğru tedavi ve doğru fiyatlandırma için; İstanbul İmplant ile iletişime geçebilir; ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi belirterek ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Zira tedavi yöntemi değişken olduğu için; tahmin ettiğinizden daha düşük ya da daha yüksek bir fiyatlandırma ile karşılaşmanız olasıdır.

Her yıl düzenli olarak değişen kemik içi implant fiyatları; seçmiş olduğunuz implant markası ile beraber tarafınıza diş hekimleri tarafından sunulur. Eğer muayeneye gidebilecek durumda değilseniz; internet sitesi üzerinden İstanbul İmplant ile iletişime geçerek; ortalama bir fiyat almanız mümkündür.

Uygulanan tedavi kapsamında fiyatların %8 oranında KDV’ye tabi tutulduğunu bilmeniz gerekmektedir.

implant fiyatlari 2 1024x187 1 - İmplant Fiyatları Nasıl Hesaplanır? Bilgi ve Haber

2021 İmplant fiyatı ne kadar?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, %8 KDV oranı dahil olarak implant fiyatı meteryal haricinde ortalama olarak 2070 TL’dir. Bu fiyat, Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından hazırlanan tarife ile yayımlanmıştır.

Türk Diş Hekimleri Birliği, her yıl düzenli olarak minimum olarak fiyatı yayımlamaktadır. Diş durumunuza ve seçtiğiniz markaya göre bu fiyat değişiklik gösterebilmektedir.

İthal bir markayı tercih etmeyi düşünüyorsanız; implant fiyatlarının; belirlenen minimum tutarın üzerinde olması olasıdır. Zira döviz ile satın alınan bu ürünler; zaman içerisinde değer kazanabilmektedir.

Fakat yerli bir ürün tercih etmişseniz; fiyatın minimum fiyata yakın olması olasıdır. Daha doğru sonuç alabilmek ve implant fiyatı hesaplamak için; doğrudan iletişime geçmeniz gerekmektedir. İmplant tedavisi için: https://www.implantdental.gen.tr/implant-fiyatlari.html sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Protez Saç Firması Oscar Hair Protez Saç Tasarım Merkezi başlıklı makalemizde protez saç firması ve saç tasarım merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ