01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Diyetisyenlerin Hayatını Kolaylaştıran Programlar

Diyetisyenlerin Hayatını Kolaylaştıran Programlar

İçindekiler

Teknoloji gereksinimleri klinik uygulama alanlarında da hissedilerek, program, yazılım ve otomasyon ile entegre edilen yeni sistemleri yaratmıştır. Geliştirilen diyetisyen takip sistemleri, tüm klinik organizasyonu sağlayarak, diyetisyenler için dijital asistanlık hizmeti yapmaktadır. Danışanlara ait ölçüm, test, kan değerleri, özel programlar, hastalıklar, önceki evreler gibi tüm verilerin girilerek takip edilmesi sağlanmaktadır. Bu veriler kapsamında kişiye özel programların hazırlanması ve geliştirilmesi kolaylaştırılmaktadır.

Diyetisyenler için hazırlanan tüm bu program destekleri ve özel modüllerle kolaylıkla ve zevkli beslenme programları danışanlarına hazırlanabilmekte ve iletilebilmektedir. Çocuk danışanlara yaşlarına hitap eden özellikler bulunabilmektedir. Tasarım gücüne ve zevkine göre özel programlar geliştirilebilmektedir. Diyetisyenler için yazılım desteğiyle randevular, görüşmeler tek bir ekrandan düzenlenerek, herhangi bir aksaklığa izin vermeden organize edilebilmektedir. Otomasyon desteğiyle e-fatura, mali veriler ve raporlar oluşturuluyor ve entegrasyonu sağlanabilmektedir. Resmi evrakların oluşturulması, arşivlenmesi, iletilmesi ve raporlanması program aracılığıyla kolaylıkla, hızlı ve sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

Diyetisyen Programlarının Avantajları

Diyetisyenlerin kullandığı uygulamalar ve sistemler sayesinde, çağdaş, modern sunum ve görüşmelerin yanı sıra danışanlar açısından verimli bir prestij sağlaması bulunmaktadır. Diyetisyen ve danışan arasındaki etkileşimi artıran uygulamalar, aradaki bağın güçlenmesini sağlamaktadır. Diyetisyenine güvenen danışan tüm diyet programlarını ve çalışmalarını daha istekli ve hevesli olarak güne başlamasını kolaylaştırmaktadır. Uzaktan erişim sağlanarak, özel diyet ve beslenme programları, görüşmeler ve takip yapılabilmektedir. Görüşme kayıtları raporlanabilmekte ve kişiye özel veriler olarak saklanabilmektedir.

Tüm veri ve kayıtlara internet üzerinden her yerden erişim sağlanabilmektedir. Genellikle Diyetisyen yazılımı desteğiyle fiziki fatura oluşturma, saklama, gibi işlemlere gerek kalmamaktadır. Sistem üzerinden e-fatura oluşturularak entegrasyonu sağlanıyor ve arşivlenmesi sistem üzerinden yapılmaktadır. Geçmişe yönelik takip ve inceleme işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır. Dijital klinik uygulaması olarak yönetilen sistemler, size her konuda destek oluyor. Mali işlerinizi, danışan veri ve takibini, finansal ve mesleki raporlamaları, randevu takip ve organizasyonunu, e-dönüşüm işlemlerini tek bir ekran üzerinden kontrol ederek yönetiminize sunan sistemler, klinik yönetiminizi kolaylaştırmaktadır.

diyetisyen takip sistemleri

Kliniğinizi Uzaktan Yönetin

İster evinizde, ister tatilde, ister araç içinde internetiniz yanınızdaysa, kliniğinizde sizin yanınızda yer alıyor. Diyetisyenler için yazlım alt yapısıyla oluşturulan diyetisyen programları, gelişmiş otomasyon hizmetiyle sunulmaktadır. Teknolojik alt yapısı, gelişmiş otomasyon sistemiyle her yerden kolay erişim sağlanıyor. Dijital klinik asistanınız, en karmaşık işleri kolaylıkla düzenleyerek mükemmel organizasyon sağlamaktadır. Diğer bir deyişle geleneksel alışkanlıkların yerine, modern, teknolojik uygulama ve yöntemlerle rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Dijital erişim sağlayarak daha çok kişilere etkin olarak ulaşılabilmekte ve kolaylıkla etkileşim sağlanarak hizmet verilmektedir. Çoklu görüşme sistemleri desteklenen sistemle, ailevi görüşmeler yapılarak programların daha uygulanabilir olması sağlanmaktadır.

Kliniğin mesleki ve ofis olarak daha sistemli, daha düzenli, daha modern ve daha etkin olarak yönetilmesini destekleyerek, profesyonel olarak her konuda yardımcı olmaktadır.

Diyetisyenler için En İyi Danışan Takip Programı: DiyetBulut Diyetisyen Yazılımı

Diyetisyenlerin bir numaralı tercihi olan DiyetBulut danışan takip programı ile danışanlarınızın kaydını oluşturabilir, süreç takibini sağlayabilir, ilgili tetkik ve raporları saklayabilir ve hatta bunları arşivleyebilirsiniz. Kolay ve hesaplı bir diyetisyen yazılımı çözümü olan DiyetBulut ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve herhangi bir indirme gerektirmeden online bir şekilde tüm verilerinizi işleme fırsatına istediğiniz cihaz üzerinden kavuşabilirsiniz. Diyetisyenler için yazılım programı olan DiyetBulut’u şimdi 14 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ