01.03.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Daha Pürüzsüz Görünümde Bir Vücut İçin Emtone

Daha Pürüzsüz Görünümde Bir Vücut İçin Emtone

Kadınlar için vücutlarının pürüzsüz ve etkileyici bir görünüme sahip olması oldukça önemli. Öyle ki pek çok kadın yıllar boyunca bu konu hakkında araştırmalar yaparak en iyi bir görünüme sahip olmak istiyorlar. Ancak bu aşamada karşılarına çıkan selülit, onların isteklerinin yerine gelmesinin önüne geçiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar selülit ve beraberinde gelen kötü görüntüden kurtulamayacağını düşünen kadınlar içinse Emtone Mersin devreye giriyor. Karakucak Klinik uzmanları tarafından yapılan bu uygulama ile beraber kadınlar diledikleri görüntüye kolaylıkla erişmiş oluyorlar.

Selülit, pek çok kadının portakal kabuğu görünümü ile eşleştirmiş olduğu bir durum. Kadınların büyük bir kısmında görülmekte olan selülit, her geçen gün gelişmekte olan teknoloji ile beraber artık etkilerinden kurtulmanın daha mümkün olduğu bir durum haline gelmiş durumda. Ancak bu konuda çözümler hakkında araştırma yapmadan önce selülit durumunun neden kaynaklandığı ile alakalı net bilgilere sahip olmak oldukça önemli.

İnsan cildinin alt kısmında bulunan yağ dokusu minik odacıkların içerisinde yer almaktadır. Birbirinden farklı etkenlerden dolayı bölgede bulunan yağ hücrelerinin içerisindeki su ve yağ oranında artış meydana gelir. Odacıkların yağ ve su ile dolmasının sonrasında ise kan dolaşımı bu durumdan olumsuz şekilde etkilenir. İlgili bölgedeki dolaşım bozukluklarının meydana gelmesi ile beraber ise odacıklar şişmekte ve ciltte bulunan bağ dokusuna baskı yapmaktadır. Var olan baskının sonucunda ise ciltte portakal kabuğuna benzeyen engebeli bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu duruma aşırı kilonun da eklenmesi ile birlikte cilt altında bulunan odacıkların genişleyerek cilt yüzeyine baskı oranında ciddi anlamda artış kendini gösterecektir.

Emtone Nasıl Çalışır?

Emtone Nasıl Çalışır?

Daha önceki dönemlerde Emtone Mersin konusunda insanların çok fazla bilgisinin olmamasından dolayı birçok kişi mevcuttaki selülit görünümünden asla tam anlamıyla kurtulamayacağını düşünüyordu. Bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar, Emtone uygulaması ile de arzu ettikleri sonuçlara ulaşamayacaklarını düşünebiliyorlar.

Karakucak Klinik uzmanları ise Emtone Mersin uygulaması ile beraber istenilen sonuçların elde edilebilmesi adına atılacak her bir adımın üzerinde özenle duruyorlar. Gerçekleştirilen Emtone uygulaması ile beraber sadece selülit görünümüne sebebiyet veren etkilerin baskılanmasını sağlamaz. Aynı zamanda ana sebeplerin tedavi edilmesi de mümkün hale gelmektedir.

Gerçekleştirilecek olan Emtone Mersin uygulaması sırasında sadece gözle görülür etkiler ortaya çıkmayacaktır. bununla birlikte derin doku bölgesinde ortaya çıkacak olan iyileşme, hissedilir oranda olacaktır. FDA onaylı olan Emtone uygulaması sırasında iki farklı teknolojinin eş zamanlı olarak uygulanması sonucunda hem selülit görünümü giderilecek hem de cildin sıkılaşması ve çok daha pürüzsüz bir görünüme ulaşması mümkün hale gelmektedir.

Emtone Uygulaması Kaç Seansta İstenilen Sonuçları Ortaya Çıkartır?

Çok daha pürüzsüz ve güzel bir vücut görünümüne sahip olmak isteyenler, Emtone Mersin uygulaması ile beraber aradıkları sonuçlara kolaylıkla erişmiş oluyor. Karakucak Klinik uzmanları yalnızca basen bölgelerinde değil aynı zamanda kalça, karın ve kol bölgelerinde ortaya çıkan selülit görüntüsünün ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Başarılı bir şekilde Emtone Mersin uygulamasının yapılması için ilk aşamada fiziki muayenenin yapılması gerekmektedir. Bu sayede selülit tipi ve selülitin yayılma durumu ön plana çıkartılarak net seans sayısının belirlenmesi sağlanır. Haftada bir olarak belirlenen seanslarda, uygulamanın yapılacağı bölgeye göre her bir bölge için 7 ila 15 dakika sürmektedir. Düşünülenin aksine Emtone Mersin uygulaması sırasında kişiler acıdan ziyade mekanik titreşimleri olan sıcak spa masajı hissine sahip olurlar. Oldukça konforlu bir şekilde Karakucak Klinik uzmanları tarafından yapılan Emtone Mersinuygulaması son derece konforlu şekilde geçerek insanlara aradıkları sonuçları en iyi şekilde sunmayı başarmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ