27.09.2021 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim

ADRES
MVK Work-Square A Blok Kat: 6 Daire: 187 Pendik - İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

adlbelge danismanlik egitim belgelendirme firmasi - Adl Belge Danışmanlık ve Eğitim Bilgi ve Haber

Adl Belge 2013 yılında kurulmuş ve geçmişinde 15 yıllık iş tecrübesine sahip çalışanlarıyla yoluna devam etmekte olan bir firmadır. Amacımız sadece belge, danışmanlık ve eğitim vermek değil, ülkemiz kuruluşlarının ve çalışanlarının gelişimlerine katkıda bulunabilmek adına sektörümüz ve ISO (“Uluslararası Standartlar Organizasyonu”) ile ilgili bilgi ve haberleri sizlerle paylaşmaktır.

Bu amaçla şirket için yapısı çok iyi organize etmiş bulunan firmamız firmalara almak istedikleri ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları belgelerde dahil ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu açıdan ele alındığından Adl Belge B2B alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Diğer taraftan ele alındığındaysa bireysel eğitimler almak isteyen tüm kişilere de işletme bünyesinde çeşitli konularda eğitim ve destek firmamızca organize edilmekte verilmektedir.

Türkiye ‘nin her iline aynı hız, kalite ve maliyet olgusu hedefiyle hizmet vermekte olan Adl Belge bu nedenle “Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına” sadece 700 metre mesafede konunlanmıştır. Böylece hızlı olarak İstanbul dışında ve İstanbul içinde hızlı ve tam zamanında hizmetlerini kolaylıkla ulaştırabilmektedir. Tamamen standartlara uygun belgelendirme faaliyetlerinin gerçek temelli ve eş zamanlı yürütülmesi için sadece belge alınması değil danışmanlık hizmetlerini web sitesi üzerinden de hızla geliştirmektedir. Hızın ve dolayısıyla zamanın ne kadar değerli olduğu ticari bir dünyada yaşadığımızın  farkındalığıyla faaliyet gösteriyoruz.

Adl Belge ‘nin hizmet alanları içerisinde başta belgelendirme çalışmaları olmakla birlikte, kurumsal kimlik ve statü oluşturma amaçlı olarak firmalara web sitelerinin geliştirilmesi, kurumsal renklerin ve kişiliğin kazandırılması amacıyla pazarlama ve satış danışmanlığı, web sitesi kurumsal yüzü geliştirme danışmanlığı da vermektedir. Günümüz yönetim danışmanlığı ve kurumsal kimlik anlayışı tüketiciler gözünde tamda bu noktalardan başlamak zorunda olduğu halde çok sayıda firmanın henüz bu gerçeği fark etmedikleri de tespitlerimiz arasında yer almaktadır.

Adl Belge işletme sahiplerinin birden fazla işle aynı anda uğraşması yerine tüm süreçlerin başvurudan, danışmanlığa ve sona amada denetimlerden belgelendirmeye tek elden yürütülmesi misyonuyla hareket etmektedir.

Bu nedenle Adl Belge ülkemizin önde gelen kaliteli, güvenilir ve TURKAK Akreditasyonlu belgelendirme firmalarıyla, bir diğer seçenek olarak Amerikan Akreditasyon kurumlarıyla, helal sertifikalandırma da ise tüm dünyada kabul gören Malezya akreditasyonlu belgelendirme kuruluşlarıyla ortak hareket etmek üzere organize olmuştur. Bu ortak çalışma işletme sahipleri ve yöneticilerin de memnun olmasını sağlamaktadır.

Firmamızdan hizmet alan işletmelerin bu açıdan zaman ve maliyet kazancı sadece tek kişiyle iletişim kurma avantajları aynı anda 3-4 ayrı firma veya kişiyle ilişki kurmadan tek elden hızlı biçimde işlerini organize etmeye yardımcı olmaktadır.

Adl Belge Hizmet Alanları

  • ISO 9001 Belgesi
  • ISO 22000 Belgesi
  • ISO 14001 Belgesi
  • ISO 45001 Belgesi
  • ISO 27001 Belgesi
  • CE Belgesi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ