04.12.2023 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Üsküdar TEKA Servisi Sizlerle

Üsküdar TEKA Servisi Sizlerle

Her ev hanımının olduğu gibi ben de mutfak konusunda oldukça hassas davranıyorum ve ankastre ürün seçimlerimde daha kaliteli bir markayı tercih ediyorum. TEKA bu konuda güvenebileceğim ve tercih edeceğim markalar arasında yer alıyor ki bu sene de TEKA ürünleri ile mutfağımı yeniden dizayn ettim. Servis konusunda yetkili servislerden memnun olduğumu söyleyemem çünkü direkt olarak para amaçlı hizmet veriyorlar ve bu yüzden özel servis firmalarına biraz daha yakın duruyorum.

Geçtiğimiz günlerde fırın ile ilgili bir sorun yaşadım ve ilk kez hizmet alacağım için detaylı bir araştırma yaptım. İnternet bu konuda bana oldukça yardımcı oldu ve karşıma Teka Servis Büyükçekmece firmasını çıkardı. İstanbul TEKA Servis firmasının elemanları işini seven ve deneyimli kişilerden oluşuyor bu anlamda fırın ile ilgili probleme kısa sürede çözüm önerisi sunarak benim onayımlar birlikte servis hizmetlerini tamamladılar.

Üsküdar TEKA Servisi Sizlerle

Parça değişimi ile birlikte fırının sorunu çözüldü ve en önemlisi neden parça değişimi yapıldığını detaylı bir şekilde bana açıkladılar. Parçanın orijinal TEKA parçası olması da içimi biraz daha rahatlattı diyebilirim.

Servis firmasından memnun kaldım ve bu anlamda sizlere de önermeyi düşündüm. TEKA marka tüm ürünleriniz için bu kaliteli ekipten sizler de hizmet alabilirsiniz ve hafta içi olduğu gibi hafta sonu da firmaya ulaşmanız mümkündür. 444 78 56’yı arayarak gerekli görüşmeleri yapın ve adres bilgilerinizi bırakın…

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ