29.02.2024 - Bilgi Vitrini & Sanal Ansiklopedi
Bilgi Vitrini

Erkekler Neden Seni Seviyorum Demezler?

Erkekler Neden Seni Seviyorum Demezler?

Erkekler Neden Seni Seviyorum Demezler? Erkekler, eğer sevdiği halde bu sevgi sözcüklerini kullanmıyorlarsa başları belada demektir;

İnsanoğlu özelliklede bayanlar, sevildiğini duymak yada başka şekillerde sevildiğinin onayını almak isterler. Sonrada bu kadar sevdiği kişi, ona yanlış davranınca da bunu bana nasıl yapar diye feveran edilir. Elbette herkes sevgiye ve sevildiğini hissetmeye ihtiyaç duyar. Sevgilisi yada sevdiği herhangi birisi tarafından, sevildiğini hisseden kişi güçlenir. Sevginin verdiği güçle de daha dik bir duruş sergiler.

Kadınlar kendisine karşı söylenen sevgi sözcüklerinin, durmaksızın tekrarlanmasını isterler. Ancak erkeklerin böyle bir sorunu yoktur. Çünkü kadınlar, her akıllarına geldiklerinde sevdiklerini söylemekten çekinmezler. Herkesin, yemek ve içmek gibi sevgiye de ihtiyacı vardır. Bu son derece insancıl bir durumdur.

Erkekler Neden Seni Seviyorum Demezler?

Erkekler, özellikle maddi memnuniyetler aşılanarak büyüdükleri için, bayanların maddi olarak ihtiyaçlarının karşılanması, onlar için yeterli olarak tanımlanmaktadır. Erkekler sevgilerinin kanıtını, maddi olarak göstermek üzere yetiştikleri için; bayanların ihtiyaç duydukları, sevildiğini duyma ihtiyacını tam olarak anlayamamaktadırlar.

Erkekler genel olarak sevgi sözcüklerini kodlamaktansa, sevgiyi göstermenin yollarını kullanmayı tercih ederler. Sevgiyi duymak kadar hissetmekte tabi ki önemlidir. Ancak sihirli olan o iki sözcük bayanlar için dünyalara bedeldir. Stresli yada yorucu bir günün ardından sarılmak yada ”Seni Seviyorum” denmesi tüm günün yorgunluğunu almaktadır.

Burada erkelere söylenebilecek tek şey; seviyorsan, söyleyivereceksin. Oturup bir düşünüldüğünde, tüm gün ne kadar çok sözcük sarf ediliyor. Bu iki güzel kelimeyi söylemek o kadarda zor değil.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ